Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: 1,9 tdi 66 kw ddel traukos  (Skaityta 2002 kartus)

Rolkassss

  • Svečias
Re: 1,9 tdi 66 kw ddel traukos
« Topic Start: 2009 Gruodžio 26, 18:39:26 »
Tiesiog be REC pucia silpnai palyginus kaip pucia pas mano broli (tokia pati masina tik nera AC ir REC), sukeliojant rankenele putimo stiprumas reguliuojasi (pasuki daugiau i virsu pucia stipriau ir t.t.) bet pucia ne taip kaip pas broli, palyginus labai silpnai...

O del rasojimo, tai pas mane kai jungdavau AC ir REC kartu ir kondicionierius isijungdavo, nors ziema jis neturi jungtis, tad padariau taip, atjungiau fiske nuo kondicionieriaus, REC vis tiek veikia ir langai nerasoja, bet vat man klausimas kyla kodel be visu situ REC pucia silpnai?? :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4 Atsakymai
1586 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Lapkričio 15, 22:23:02
sukūrė povivilas
2 Atsakymai
1067 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Rugpjūčio 17, 16:26:52
sukūrė ramiakas
2 Atsakymai
4161 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Vasario 11, 11:29:17
sukūrė ~Romas~