Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: 1,9 tdi 66 kw ddel traukos  (Skaityta 2006 kartus)

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 1,9 tdi 66 kw ddel traukos
« Topic Start: 2009 Gruodžio 26, 11:52:20 »
perjunginejant reguliatoriaus rankeneles padetis nesikeicia stiprumas, ar tiesiog lyginant su kitu automobiliu ant galingiausios padeties silpnai pucia?

Su REC ir turi stipriai pusti, nes kiek zinau tai yra recirkuliacija ;)

Itariu kiaura peciuka, nes:
1. nuo asinimo skyscio megsta rasoti langai;
2. paaiskintu kodel silpnai pas tave sildo :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4 Atsakymai
1586 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Lapkričio 15, 22:23:02
sukūrė povivilas
2 Atsakymai
1068 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Rugpjūčio 17, 16:26:52
sukūrė ramiakas
2 Atsakymai
4161 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Vasario 11, 11:29:17
sukūrė ~Romas~