Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: 1,9 tdi 66 kw ddel traukos  (Skaityta 2004 kartus)

Rolkassss

  • Svečias
Re: 1,9 tdi 66 kw ddel traukos
« Topic Start: 2009 Gruodžio 26, 11:45:28 »
Dekuj, jau viskas gerai, kazkokiu budu buvo fiske nuslydusi, tai yra vos laikesi, dabar prijungiau, traukia vel gerai :)

o gal zinot kas ten su peciuku gali buti? ar cia tik pas mane viena taip pucia kai masinoj yra kondicionierius ar ir kitose b4 kuriuose yra kondicionierius?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4 Atsakymai
1586 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Lapkričio 15, 22:23:02
sukūrė povivilas
2 Atsakymai
1068 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Rugpjūčio 17, 16:26:52
sukūrė ramiakas
2 Atsakymai
4161 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Vasario 11, 11:29:17
sukūrė ~Romas~