Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Neatsidaro bažinės dangtis. Audi b4 Avant  (Skaityta 9678 kartus)

Neprisijungęs splin911

  • Įrašai: 136
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, trumpai, audi b4 1994m Avantas. dariau bagažinės dangtį ir išgirdau kaip kažkas trakštelėjo. Neatsidarė. Po to bandžiau rakint, užrakint, atrakint bet rankenėlė laisva ir nieko. Centrinis veikia normaliai. Gali kas konkrečiai pasakyt kaip atidaryt iš vidaus? Ačiū už ats.
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Spalio 14, 08:33:43 sukūrė splin911 »

Neprisijungęs M G

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6071
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki, trumpai, audi b4 1994m. dariau bagažinės dangtį ir išgirdau kaip kažkas trakštelėjo. Neatsidarė. Po to bandžiau rakint, užrakint, atrakint bet rankenėlė laisva ir nieko. Centrinis veikia normaliai. Gali kas konkrečiai pasakyt kaip atidaryt iš vidaus? Ačiū už ats.
labai padėtų, jei pasakytum sedanas, ar universalas  :)
Ps. sutvarkyk, prašau, temos pavadinimą pagal forumo taisykles.

Neprisijungęs splin911

  • Įrašai: 136
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, trumpai, audi b4 1994m. dariau bagažinės dangtį ir išgirdau kaip kažkas trakštelėjo. Neatsidarė. Po to bandžiau rakint, užrakint, atrakint bet rankenėlė laisva ir nieko. Centrinis veikia normaliai. Gali kas konkrečiai pasakyt kaip atidaryt iš vidaus? Ačiū už ats.
labai padėtų, jei pasakytum sedanas, ar universalas  :)
Ps. sutvarkyk, prašau, temos pavadinimą pagal forumo taisykles.
. Galiu gal jau atsakymą gaut :)
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Spalio 14, 08:39:33 sukūrė splin911 »

Neprisijungęs Žora

  • Įrašai: 1459
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Atsilupa apdaila is vidaus nesunkiai ir atidarysi uzraktus patraukes (galima tik krastus atlupt ir ranka ikisus atidaryt), greiciausiai bus luzus rankena jei jau ji laisvai vaiksto. Sekmes ieskant naujos  :D

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Atsilupa apdaila is vidaus nesunkiai ir atidarysi uzraktus patraukes (galima tik krastus atlupt ir ranka ikisus atidaryt), greiciausiai bus luzus rankena jei jau ji laisvai vaiksto. Sekmes ieskant naujos  :D
papildau:
turėk omeny kad 100-200lt dėvėta kainuos :)

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
man idomu kodel kinieciai ju nekepa,gal niekas nesake kad luzta,reikia parasyt emaila i kinijos ambasada  :D

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
man idomu kodel kinieciai ju nekepa,gal niekas nesake kad luzta,reikia parasyt emaila i kinijos ambasada  :D

gal net bandymų neatlaiko :-]

Tuo pačiu paprašyk kad ir s2 bamperius, b4 lęšinius žibintus, autopiloto, borto kompo svirteles, borto kompo modulį su autocheck, galinius aukštadažnius, b4 avant spoilerius, audi90 blendas pradėtų gaminti :D
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Spalio 14, 12:11:48 sukūrė ::: Marius ::: »

Neprisijungęs Žora

  • Įrašai: 1459
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
tai gal tegu iskart RS upgrade kita gamina  :D

Neprisijungęs splin911

  • Įrašai: 136
    • Žiūrėti profilį
Atsilupa apdaila is vidaus nesunkiai ir atidarysi uzraktus patraukes (galima tik krastus atlupt ir ranka ikisus atidaryt), greiciausiai bus luzus rankena jei jau ji laisvai vaiksto. Sekmes ieskant naujos  :D
papildau:
turėk omeny kad 100-200lt dėvėta kainuos :)

GREAT SUCCES!!!!

nupirkau nuo perehodo c4 avanto tokia pat už 60lt. :) tema baigta, viską suradau kaip ten ką, vokiečiai paprastai užtaisė.

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda

Neprisijungęs Brutas

  • Įrašai: 8627
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
reikia automatinio atrakinimo ant rakto ar nuo pulto, tada aisku kad sueitu..

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
http://forums.vwvortex.com/showthread.php?5973548-Jetta-golf-trunk-pop-diy&p=80954344#post80954344

kazin B4 priliptu toks reikalas 8:8
Skaičiau, ir iki galo nesupratau, ką tos spyruoklės duoda? atrakini ir iškart atsidaro bagažinė?

Neprisijungęs ffee

  • Įrašai: 1149
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Atidarius bagazine spyruokles stumteli amortikus iki tos pozicijos, kur jie patys kelt pradeda. Bajeris sitas naudingas tada, kai turi koki nuotolini atidaryma bagazines. Kai rankinis atidarymas nelabai ir aktualu, nebent zmogui ziauriai sunku 5cm kilstelt bagazine ir nori tik pacia rankenele truktelt.

Reiks atidziau patyrinet 9-5 bagazines ypatumus, gal ir ten iseis sita pritaikyt, nes dabar nuo pulto atidarius tik atsirakina.

Neprisijungęs virsininkas88

  • Įrašai: 2838
    • Žiūrėti profilį
o pultelis turi apsaugą nuo greičio, kad važiuojant netyčia paspaudus neatsidarytų?

Neprisijungęs ffee

  • Įrašai: 1149
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
O tu klausi konkreciai apie 9-5/audi kokia nors ar apskritai ar tokios apsaugos buna? :think:

Jei apie 9-5, tai velnias zino, neteko isbandyt, bet ten jau reik ypatingu noru tyciom paspausti atidaryma vaziuojant, nekalbu apie netycinius "bandymus".

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
manau čia reiktų pakombinuoti, bandyti pritaikyti nuo naujesnių VW/AUDI/SKODA elektrinį bagažinės užraktą, atitinkamai pajungtą prie greičio daviklio (per rėles ar kokį gudresnį metodą, valdiklį ar pan).

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
As dabartinej masinoj turedamas ta elektrini, prisimenu kai b4 nebuvo tokiu nesamoniu viskas mechanika.. O tie elektriniai patikekit genda :) Ir privalumu is to asmeniskai man nera, ar su ranka atejus pakelt, ar cia atsoksta.. :)

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
cia ideja buvo is to kad ar remontuot suluzusi rankini atidaryma, ar gal geriau pasidaryt va toki is pultelio jei iseina. Tik del to, o ne kad sunku su ranka ir panasiai :-)

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Geriau tvarkyk rankini :) Siaip nuo a6 c4 kazkaip geriau jos laiko, tik kad pas tave ta s ar rs blenda tai ten skyles tuscios irgi negalima palikt, nuo a6 c4 ne variantas tada

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
5 Atsakymai
1270 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Birželio 24, 15:48:31
sukūrė Minde21
7 Atsakymai
1698 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Balandžio 30, 14:24:41
sukūrė X-uliganas
1 Atsakymai
986 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Gruodžio 24, 12:04:09
sukūrė Toto