Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: del audi b4 liuko  (Skaityta 19844 kartus)

Neprisijungęs antanaszzz

  • Įrašai: 1588
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
del audi b4 liuko
« Topic Start: 2008 Rugpjūčio 09, 08:11:44 »
sveiki turiu audi b4 su elektriniu liuku bet va beda :[ kai atidarineju viskas ok bet kai uzdarineju tai neuzsidaro iki galo nes kazkaip pries jam uzsidarant viena jo puse sutoja ir jis persikreipia...kas galetu buti?gal pakanka sutept? ?!?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
5 Atsakymai
1564 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Lapkričio 13, 22:04:12
sukūrė minas
5 Atsakymai
1610 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Sausio 20, 17:29:48
sukūrė bondas
13 Atsakymai
2554 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Spalio 05, 11:22:35
sukūrė sucharik