Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: B4 kapoto trosas  (Skaityta 18834 kartus)

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
B4 kapoto trosas
« Topic Start: 2008 Gegužės 07, 20:14:39 »
Problemos esme tokia, jog pries pora savaiciu nutruko kapoto atidarymo trosas (trukis is salono puses - nutruko ties tuo metaliniu "kabliuku" kuris kabinasi uz rankeneles). Pakeiciau tik pacia viela, sarva palikau ta pati - greitesniam ir paprastesniam remontui.
Bet vat gyvate, vel nutruko :-{ ir toj pacioj vietoj 35lt nuplauke suniui ant uodegos + ne viena parduotuve pravaziavau kol gauvau.. Speju kad gal kazkas su sarvu negerai  :V. Manau dabar keisiu su visu sarvu (O gal nebutina? Gal teko susidurti su tokiu fintu?). Gal patarimu turit kaip geriausia tai padaryti kad neuzsimyleti? O gal uzuodziate tokios paslaugos kainas servise? Nes neramu dar ar pavyks islaikyti sandaruma (pvz guma prie saugikliu bloko), kad per lietu netektu slapiomis kojomis vazinetis  :s

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
B4 kapoto trosas
« Atsakymas #1: 2008 Gegužės 08, 19:54:04 »
del sandarumo tai hermetikas pagelbes, maniskej bulkoj ta guma suplysus buvo, tai uzsandarinau ir laike be problemu

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
B4 kapoto trosas
« Atsakymas #2: 2008 Gegužės 12, 09:55:05 »
lupk is kokios ardomos masinos ta trosa su sarvu ir pacia guma. Jei nepersistengi ta guma nesuplys :) as uz deveta 20Lt palikau ;)

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
B4 kapoto trosas
« Atsakymas #3: 2008 Gegužės 12, 13:16:59 »
lupk is kokios ardomos masinos ta trosa su sarvu ir pacia guma. Jei nepersistengi ta guma nesuplys :) as uz deveta 20Lt palikau ;)
Uztrosa su ta guma 20lt?

Trosa gavau. siaip ne taip. Nauja ;) Palikau sita darba meistriukui :)

Neprisijungęs Ant

  • Įrašai: 13
    • Žiūrėti profilį
Re: B4 kapoto trosas
« Atsakymas #4: 2010 Sausio 24, 11:19:39 »
Sveiki, gal kas gali pakonsultuot dėl troso.

90 m. audi 80 nutruko toj vietoj, kur trosas kabinasi prie rankenėlės. Dabar rankenėlė vaikšto laisvai(atskirai nuo troso). Iš salono vidaus bandžiau trosą su replėm traukti ant savęs - nieko nesigavo. Pažiūrėjo kitas žmogus ir pasakė, kad aš ne patį trosą traukiau, o šarvą... ir kažką paaiškino, kad, atseit, dabar trosas eina ne palei kapoto šonus, o kažkaip tiesiai. Ar yra įmanoma kaip nors atidaryt tą kapotą?

Gal kaip nors per groteles? Net nežinau ką daryt. Dabar šaltą, auto neužsiveda, akumas miršta, norėjau akumą namie pakraut, bet kapoto niekaip neatidarau.

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: B4 kapoto trosas
« Atsakymas #5: 2010 Sausio 24, 12:03:30 »
Tame šarve ir yra troselis, jį trauk su replėm ir atsidarysi kapotą.

Neprisijungęs Ant

  • Įrašai: 13
    • Žiūrėti profilį
Re: B4 kapoto trosas
« Atsakymas #6: 2010 Sausio 24, 12:12:52 »
Patį troselį?
Bandau suprasti, ką aš ten tokio pridirbau traukdamas šarvą su replėm...:(

Man sakė, kad dabar tas trosas eina ne kampu (tiesiai, po to į dešinę), įstrižai...bet žmogus gali klysti (čia tiesiog toks jo spėjimas buvo)

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: B4 kapoto trosas
« Atsakymas #7: 2010 Sausio 24, 12:26:36 »
Taip, patį troselį

Neprisijungęs arielka

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
Re: B4 kapoto trosas
« Atsakymas #8: 2010 Sausio 25, 08:56:37 »
Jei uzsiveda varyk ant duobes ir is apacios ikisi ranka ir patrauksi trosa. Beje nei viena puse kapoto neatsidaro  patraukus trosa is salono? Jei keleivio puse kapoto pasikelia o vairuotojo ne tai vadinas sunkiai ir atidarysi teks bandyt is apacios, nors galima ir pro groteles bandyt bet jei sarvas kartu vaiksto o tikriausiai taip ir bus tai vargiai pavyks teks is apacios ;)

Neprisijungęs Ant

  • Įrašai: 13
    • Žiūrėti profilį
Re: B4 kapoto trosas
« Atsakymas #9: 2010 Sausio 25, 14:31:38 »
Tai vat bandžiau ką tik..tai keleivio pusė atšoko, o vairuotojo - ne. Šildžiau su vandeniu, galvojau, kad prišalusi... Ot velniava :(

Neprisijungęs arielka

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
Re: B4 kapoto trosas
« Atsakymas #10: 2010 Sausio 26, 17:00:25 »
is apacios ten lengvai atsidaro tik priejimas nekoks ten reikia pastumt ta viela i sona kur darineja trosa ir atidaro mechanizma ir turi atsidaryt  :D

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: B4 kapoto trosas
« Atsakymas #11: 2010 Sausio 26, 18:01:00 »
Su dviem replem bandyk vienom laikyk sarva su kitom trauk ta viela. Geriausiai tai dviem zmonem tai daryti :) kai atsidarysi kapota paziurek guma ta kuri dengia vieta kur trosas ieina i salona. 99 proc bus ivaziavusi i vidu ;)

Neprisijungęs Ant

  • Įrašai: 13
    • Žiūrėti profilį
Re: B4 kapoto trosas
« Atsakymas #12: 2010 Vasario 01, 18:44:37 »
Na iš apačios dar nebandžiau, nes nebuvo kaip nuvažiuot iki duobės.

Dviem replėm pabandėm - nesigavo. Tik viena pusė atsidarė (iš dešinės, keleivio).

Gavau patarimą  nusipirkt tą "skardelę". Kaip manot, ar padės, jei gausiu skardelę ir pritvirtinsiu ją atgal?

Neprisijungęs geddas

  • Įrašai: 498
    • Žiūrėti profilį
Re: B4 kapoto trosas
« Atsakymas #13: 2010 Vasario 02, 17:39:57 »
Kisk ranka uz bamperio prie lempos, pastumsi ta svirtele, kuria patraukia trosas ir atsidarysi. Nereik duobes, reik ilgu ranku ir isivaizduoti kaip ten kas traukosi :)

Neprisijungęs Ant

  • Įrašai: 13
    • Žiūrėti profilį
Re: B4 kapoto trosas
« Atsakymas #14: 2010 Vasario 04, 11:08:29 »
Aš jūs užknisiu juodai...

Gedai, bandžiau tavo metodą :)

Galva pakišau po bamperiu, įkišau ranką į vidų. Jei gerai supratau, tai ranka turi pralisti tarp radiatoriaus ventiliatorių ir dirželių?
Šiaip pas mane vietos po kapotu daug...galima ir bulvių maišą įkišt, bet mano minėtoj vietoj tai nelabai ranka pralenda. Reikės bandyti dar kartą kažkaip..

Neprisijungęs geddas

  • Įrašai: 498
    • Žiūrėti profilį
Re: B4 kapoto trosas
« Atsakymas #15: 2010 Vasario 04, 13:09:42 »
Nu as tau nueisiu prie savo masinos ir pafotkinsiu, kad isivaizduotum, tikrai nesunku :D

Neprisijungęs geddas

  • Įrašai: 498
    • Žiūrėti profilį
Re: B4 kapoto trosas
« Atsakymas #16: 2010 Vasario 04, 14:29:08 »
Nu dabar gal bus aiskiau:
http://img525.imageshack.us/img525/5637/img0025uw.jpg
http://img692.imageshack.us/img692/3609/img0024wi.jpg

Pro kur kist ranka dabar nebeatsimenu, bet turetum susigaudyt, jei netelpa pro viena puse, tada kisk is kitos, bet, kas be ko, uz bamperio  (h)
P.s. tiesa, pas mane dar yra dugno apsauga, tai jei pas tave irgi yra, tai teks ja nuimt.

Neprisijungęs Ant

  • Įrašai: 13
    • Žiūrėti profilį
Re: B4 kapoto trosas
« Atsakymas #17: 2010 Vasario 07, 11:31:00 »
Širdingai dėkoju už sugaištą laiką :)

Neprisijungęs geddas

  • Įrašai: 498
    • Žiūrėti profilį
Re: B4 kapoto trosas
« Atsakymas #18: 2010 Vasario 07, 16:35:58 »
Ar pavyko atidaryti?

Neprisijungęs Ant

  • Įrašai: 13
    • Žiūrėti profilį
Re: B4 kapoto trosas
« Atsakymas #19: 2010 Vasario 08, 16:40:15 »
Taip, viskas gerai :) Ačiū!!

Neprisijungęs vi4ever

  • Įrašai: 144
    • Žiūrėti profilį
Re: B4 kapoto trosas
« Atsakymas #20: 2010 Vasario 10, 15:22:41 »
Na reiks ir man savaitgali pabandyt gal kas gausis :)

Neprisijungęs Ant

  • Įrašai: 13
    • Žiūrėti profilį
Re: B4 kapoto trosas
« Atsakymas #21: 2010 Vasario 10, 21:57:02 »
Bandyk su  vielutę per groteles - lengviau bus tikrai :) Užtruksi ~30-60 sekundžių :) Tik gal pasišviest reikės

Neprisijungęs alierka

  • Įrašai: 16
    • Žiūrėti profilį
Re: B4 kapoto trosas
« Atsakymas #22: 2010 Gruodžio 29, 00:26:23 »
sveiki cia gal ne visai i tema bet kaip atreguoliuot tuos du kapoto uzdarymo varstus prispaudima kur prie remo reguliuoja? jau nebezinau ka ten daryt uzdarai kapota pavaziuoji su masina sustoji ziuri kad desinys sona atsidares. Ta varsta reguliavau bet naudos jokios gal kas turi koki patarima 8:8

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
Re: B4 kapoto trosas
« Atsakymas #23: 2010 Gruodžio 29, 00:41:20 »
sveiki cia gal ne visai i tema bet kaip atreguoliuot tuos du kapoto uzdarymo varstus prispaudima kur prie remo reguliuoja? jau nebezinau ka ten daryt uzdarai kapota pavaziuoji su masina sustoji ziuri kad desinys sona atsidares. Ta varsta reguliavau bet naudos jokios gal kas turi koki patarima 8:8
Duok specui sureguliuot.

Neprisijungęs SvajunasA

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: B4 kapoto trosas
« Atsakymas #24: 2013 Gruodžio 02, 21:00:33 »
Sveiki, situacija tokia, nusipirkau B4, ir ji kazkada senai buvo drausta KASKO, kapoto atidarymo rankenelės viduje nėra, o tarp audi zenkliuko 3 burbulo nuo kairės pusės yra tokia plasmasė, ir neaišku ką su ja daryt reikia kad atidaryti, bandziau ir spausti ir traukti , nieko :D pardavejas kelis kartus buvo atidares ta kapoto, kazka greit paspaude prieki ir viskas, nemaniau kad cia tokios imantrybes :D gal kas galit padeti?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
6 Atsakymai
1584 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Kovo 07, 16:55:48
sukūrė kowalskis
5 Atsakymai
1630 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Gegužės 27, 14:09:30
sukūrė Boubas
26 Atsakymai
3557 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Rugsėjo 20, 16:15:25
sukūrė Julioze