Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: B4 Avant Galinio stiklo valytuvas  (Skaityta 11033 kartus)

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
B4 Avant Galinio stiklo valytuvas
« Topic Start: 2008 Birželio 17, 18:55:16 »
Speju, nesu pirmas bei nebusiu dar kuri laika paskutinis, kam kieme apardo valytuva... :V

Viena ryta radau, jog nuimtas dangtelis, kuris pirdengia valytuvo tvirtinimo verzles, asi, pursktuka.
1. Gal kas jau pirkote ta dangteli (nerandu nete foto, bet manau suprantate apie ka as)? Kur? Kiek kainuotu?
2. Gal esate ka padare kad jis nebutu lengvai nuimamas (galite ir i PM jeigu bijote atskleisti placiai paslapti :D)
3. Gal tinka valytuvas is kitu automobiliu modeliu? pvz, naujesniu, ju ir forma grazesne, o ir dangtelis ant "zaviecko" darinejasi  :) Aisku, reikia kad dar turetu plysi pro kuri praeitu vandens ciurksle, panasioje vietojei kaip ir originaliai, nes jei jo nebus - lango apiplovimas praktiskai nefunkcionuos. :)
« Paskutinį kartą keitė: 2008 Rugpjūčio 15, 20:50:35 sukūrė ::: Marius ::: »

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: B4 Avant Galinio stiklo valytuvas
« Atsakymas #1: 2011 Spalio 01, 00:44:18 »
sako kad nuo Golf'o kažkurio tinka, va numeriai, tik nežinau ar skiriasi angliškam ir europiniam galinis ar ne
6Q6 955 707 C rear arm
6Q6 955 425 A rear wiper blade
ir gal žinot kas B4 valytuvo originalų VAG'o kodą ? nesiseka rasti ...

Neprisijungęs Poderis

  • Įrašai: 1217
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: B4 Avant Galinio stiklo valytuvas
« Atsakymas #2: 2011 Spalio 01, 17:54:58 »
Man ant a4 dangtelis irgi tas pasiskolintas kazkieno. Kogero per smulki detale, ir atskirai nebus.. Bet jei kas turit minciu, tai ir man naudinga butu  :/

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
Re: B4 Avant Galinio stiklo valytuvas
« Atsakymas #3: 2011 Spalio 01, 19:53:13 »
yra nauju pirkt,20-30 lt.

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: B4 Avant Galinio stiklo valytuvas
« Atsakymas #4: 2012 Vasario 12, 18:32:12 »
gal kam pravers, visa info su foto kuri patvirtina kad visa tai tinka
benötigte Teile:
6Q6 955 707 C rear wiper arm
7E0 955 425 rear wiper blade
6Q6 955 435 B cap washer nozzle



na ir dar kitas variantas gal būt tiktų  :V



Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B4 Avant Galinio stiklo valytuvas
« Atsakymas #5: 2012 Vasario 12, 18:44:25 »
O jau ,kad atlaižęs rs'ą ,blizga kaip veidrodis  :G (+) / Valytuvas aišku gražiau žiūris už originalų,aišku ir praktiškiau,bet už tokią kainą  :V šrotuose manau pigiau eitų susirinkt viską
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Vasario 12, 18:46:07 sukūrė Houmeris »

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: B4 Avant Galinio stiklo valytuvas
« Atsakymas #6: 2012 Vasario 12, 18:48:10 »
jei tu galvoji kad foto mano, tai klysti  :) o iš kur imti tokiam modui viską tai čia jau kiekvienam pagal save sprest,
esmė čia kad yra info nuo ko tinka, ir beje bėda dažniausia tai būna kojelės sprenžynoje, kuri nuo senatvės pradeda 'nebesprenžynuoti' ir neprispaudžia valytuvo prie stiklo

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: B4 Avant Galinio stiklo valytuvas
« Atsakymas #7: 2012 Vasario 12, 18:52:56 »
Galinio stiklo valytuvą avantui išvis reikia kuo rečiau naudoti, nes jis mėgsta braižyti stiklą :P Valytuvo šluotelė nors ir nauja, tačiau kaskart reikia itin didelio vandens kiekio, kad tuos brūdus visus atplauti. Aš asmeniškai pas save gal du kartus esu naudojęs, nors nauja šluotelė buvo vienas pirmųjų pirkinių :D

Neprisijungęs vinciunia1

  • Įrašai: 31
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: B4 Avant Galinio stiklo valytuvas
« Atsakymas #8: 2012 Vasario 12, 20:38:26 »
Galinio stiklo valytuvą avantui išvis reikia kuo rečiau naudoti, nes jis mėgsta braižyti stiklą :P Valytuvo šluotelė nors ir nauja, tačiau kaskart reikia itin didelio vandens kiekio, kad tuos brūdus visus atplauti. Aš asmeniškai pas save gal du kartus esu naudojęs, nors nauja šluotelė buvo vienas pirmųjų pirkinių :D

Cia turbut tik tau taip, nes pas mane valo puikiai, be jokiu braizymu  ;) Tik biski nervina, kad valymas imanomas tik su skysciu, nes nevisada jo reikia. Aisku ir cia radau gudrybe :D

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: B4 Avant Galinio stiklo valytuvas
« Atsakymas #9: 2012 Vasario 12, 20:40:04 »
Galinio stiklo valytuvą avantui išvis reikia kuo rečiau naudoti, nes jis mėgsta braižyti stiklą :P Valytuvo šluotelė nors ir nauja, tačiau kaskart reikia itin didelio vandens kiekio, kad tuos brūdus visus atplauti. Aš asmeniškai pas save gal du kartus esu naudojęs, nors nauja šluotelė buvo vienas pirmųjų pirkinių :D

Cia turbut tik tau taip, nes pas mane valo puikiai, be jokiu braizymu  ;) Tik biski nervina, kad valymas imanomas tik su skysciu, nes nevisada jo reikia. Aisku ir cia radau gudrybe :D

O tu pagalvok, kaip gali nebraižyti, kai ten tiek brūdo susikaupia ;) Visoms auto, kurias turėjau su universalo tipo kėbulu, matėsi pabraižyti ruoželiai nuo to ;)

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B4 Avant Galinio stiklo valytuvas
« Atsakymas #10: 2012 Vasario 12, 20:46:13 »
Teisingai Evaldas sako,braižo,braižo  (+) ,tiek turėtam golfui, nors neaišku kas prieš mane kaip naudojo,bet prie manes ir guma gera buvo,vistiek per laika mates ant stiklo valytuvo valymo "zona" subraizyta... Tiek dabartinei audei,ant tam tikro apsvietimo matos,ir daugumai pas ka yra kiek tenka matyt,yra tie pabraizymai. As irgi stengiuos jo nejungt,bet kartais kritiniu atveju (pvz kai tokie orai,auto neplauta) per stikla nebesimato nieko jau,tai pajungiu apiplaunu ir pagelbeja...  Aišku kitiem kur nesidairo per veidrodėlius tai nereikia :D

Neprisijungęs vinciunia1

  • Įrašai: 31
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: B4 Avant Galinio stiklo valytuvas
« Atsakymas #11: 2012 Vasario 12, 20:51:08 »
Aisku, reiks atkreipt demesi, turbut dar per trumpai bruzinu as ji, kad nesimato nieko ;)
P.s aciu uz pastaba 8:8

Neprisijungęs Poderis

  • Įrašai: 1217
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: B4 Avant Galinio stiklo valytuvas
« Atsakymas #12: 2012 Vasario 12, 22:54:42 »
yra nauju pirkt,20-30 lt.

Zerutyje iki 10 litu. Tai yra 6 ar 8 litai, nepamenu. Tevui pirkau.  :)

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: B4 Avant Galinio stiklo valytuvas
« Atsakymas #13: 2014 Spalio 01, 15:23:35 »
vyrai, o kaip jis valdosi ? ta prasme ijungi vienu valytuvu rankeneles paspaudimu nuo saves, bet o kaip sustabdyt ta valytuva negesinant masinos pamirsau, matyt bilobilo trukumas ff

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: B4 Avant Galinio stiklo valytuvas
« Atsakymas #14: 2014 Spalio 01, 15:57:08 »
dvigubai nuo sawe pastumk.pirma kart pastumsi tai weiks tarpais.antra kart pastumsi issijungs

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: B4 Avant Galinio stiklo valytuvas
« Atsakymas #15: 2014 Spalio 01, 17:46:11 »
:think: kaip as tik nemaigiau, bet tai negi nepataikiau i reikiama takta :-) reik tiketis kad ne mano diena buvo

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: B4 Avant Galinio stiklo valytuvas
« Atsakymas #16: 2014 Spalio 01, 20:25:04 »
pabandyk pazaist :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
12 Atsakymai
2600 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Rugsėjo 03, 23:52:47
sukūrė BZR-151
2 Atsakymai
1085 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Liepos 03, 21:31:29
sukūrė norme
1 Atsakymai
850 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Gegužės 30, 19:54:37
sukūrė tauraginis