Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Reikalingas patarimas del audi 90 tip85 quattro...  (Skaityta 4160 kartus)

Neprisijungęs ramuncikass

  • Įrašai: 99
    • Žiūrėti profilį
Sveiki,turiu tokia beda,niekaip nepriprasau savo audines dirbti padoriai. Viskas prasidejo nuo to,kad stovint vietoje ji uzgeso,ko pasekoje sudege siurblio rele ir komutatorius. Juos pakeitus ji vistiek padoriai nedirba,ant laisvu apsuku dirba graziai,spaudi gaza dusta nepriima atsuku... o jei sukyla tai toks vaizdas ,kad nedirba cilindras koks. Pakeiciau siurbliuka,kuro filtra,kraba,purkstukus,paskirstytoja,zvakes,saugikliu visa bloka,visos reles kitos,vakuma kur prie oro filtro dezes stovi,bendzino reguliatoriu... i nieka nereguoja.Bet uzeina gerai dirba apsukas priimineja,paskuj vis blogyn blogyn ir ir net uzgesta...gal kas kokiu minciu turit? buciau dekingas :)

Neprisijungęs juniors

  • Įrašai: 5199
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
gal degimas blogai nustatytas? ta prasme pabego?
man panasi beda buvo...
Audi A4 B5 1,8T sedanas 110kw+    FOO232

#garaže  www.garaze.lt

Neprisijungęs ramuncikass

  • Įrašai: 99
    • Žiūrėti profilį
dirzas tvarkoj,visos mietkes ir savo vietose... jei butu pabeges visai nesikurtu arba blogai dirbtu,dabar kaip uzeina,siandiena net nesikuria.

Neprisijungęs Klaustukas

  • viską matau
  • Įrašai: 7027
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
tai gal susidėjei tokio pat "gerumo"  detales kurias keitei? nes pvz. benzino slėgio mechaninis reguliatorius gyvena tik 10 metų nes sėda jo viduje bimetalinės plokštelės...... siurblio debitą matavai prie apkrovų? purkštukus ėmei naujus ar tiktai kitus? tikrinai juos ant stendo?
kai reikėjo mano senai audinei sutvarkyt mechaninį įpurškimą - atstatyt iki gamyklinių parametrų po variklio kapitalinio, paskaičiavau kainą naujo siurblio, slėgio reguliatoriaus ir purkštukų ir pasistačiau dujas nes tai daugiau negu dvigubai pigiau kainavo, o benzą kažkaip atsireguliavau kad tik kurtusi visada ir dirbtų nors ant laisvų apsukų kol mašina įšyla kad ant dujų persijungt..................

Neprisijungęs ramuncikass

  • Įrašai: 99
    • Žiūrėti profilį
detales nuimtos nuo mano donoro kuri parsivares,jis vaziavo tikrai gerai. dujos gera mintis,bet masina skirta tik palakstymuj daugiau nei vazinejimam,su ja isvaziuoju tik savo malonumuj palakstyti. Dabar trekai ziema ant ledo,todel ir abydna kad manoji quattrine neina .

Neprisijungęs vysnee

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
Man ta pati problema su 90q typ85. Jau nuleidau rankas nes nerandu kas jai yra, traukia gerai ir pradeda nebepriimt gazo, uzgesini, staigiai vel uzkuri ant begio, vel gerai...

Neprisijungęs ramuncikass

  • Įrašai: 99
    • Žiūrėti profilį
pas mane ir taip budavo anksciau pries sugendant,apsuku nepriima ,uzgesini uzkuri vel gerai...  o kai uzlinko tai nusprogo kuro siurblio rele,komutatorius... matyt uztrumpino. paskuj ko tik nekeiciau...niekaip nejo padaryti kad normaliai dirbtu. netycia pajudinau temperaturos laida(prie variklio stora slanga temperaturinis dacikas virsjos ir po ja) ir apsukos nukrito.. nuo to laiko atjunges apatini  laida.  o kas pas tave darosi ?

Neprisijungęs Slash

  • Įrašai: 8
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
siaip minciu kodel nerenka apsuku, pas mane yra daug  :V.
bet mane labiau sudomino, kodel pas tave komutatorius ir kuro rele sudege  (z)
kazkas su pravodke negerai. ar tik nebusi kazko su laidais pribures ? pas tave turbo ar atmosfera?
gal kazkas pravodke dedamas pribure nesamoniu?

Neprisijungęs Vytciunia

  • Įrašai: 153
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Knock sensor?

Neprisijungęs FonZero

  • Įrašai: 739
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ane?Ir prie ko tu ji pajungsi?Prie babinos ar komutatoriaus?  ?!? O gal prie kardano guolio? (!?) Cia tau ne 2007 metu masina,joje JOKIO elemnataraus kompo gi nera! (h)

Neprisijungęs supramonas

  • Įrašai: 146
    • Žiūrėti profilį
pas mano juodaja acq taip buvo, viena nekokybiska zvake buvo, tai kaldavo skierka tai ne, nors naujas pirkau visas 5, paskui gali isipilt kuro sistemos ploviklio, nes prie didesniu apsuklu kai kurie purkstukai pradeda myst, as is 17 turimu, 5 tokius pusetinus susidejau, tada pradejo normaliai vaziuot

Neprisijungęs VaidasB2

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
Atnaujinu seną temą..
 
Sveiki,turiu tokia beda,niekaip nepriprasau savo audines dirbti padoriai. Viskas prasidejo nuo to,kad stovint vietoje ji uzgeso,ko pasekoje sudege siurblio rele ir komutatorius. Juos pakeitus ji vistiek padoriai nedirba,ant laisvu apsuku dirba graziai,spaudi gaza dusta nepriima atsuku... o jei sukyla tai toks vaizdas ,kad nedirba cilindras koks. Pakeiciau siurbliuka,kuro filtra,kraba,purkstukus,paskirstytoja,zvakes,saugikliu visa bloka,visos reles kitos,vakuma kur prie oro filtro dezes stovi,bendzino reguliatoriu... i nieka nereguoja.Bet uzeina gerai dirba apsukas priimineja,paskuj vis blogyn blogyn ir ir net uzgesta...gal kas kokiu minciu turit? buciau dekingas :)

Apturėjau lygiai tą pačią bėdą. Gal kas kokių minčių nuo ko pradėti?

Neprisijungęs mindoo

  • Įrašai: 123
    • Žiūrėti profilį
Atnaujinu seną temą..
 
Sveiki,turiu tokia beda,niekaip nepriprasau savo audines dirbti padoriai. Viskas prasidejo nuo to,kad stovint vietoje ji uzgeso,ko pasekoje sudege siurblio rele ir komutatorius. Juos pakeitus ji vistiek padoriai nedirba,ant laisvu apsuku dirba graziai,spaudi gaza dusta nepriima atsuku... o jei sukyla tai toks vaizdas ,kad nedirba cilindras koks. Pakeiciau siurbliuka,kuro filtra,kraba,purkstukus,paskirstytoja,zvakes,saugikliu visa bloka,visos reles kitos,vakuma kur prie oro filtro dezes stovi,bendzino reguliatoriu... i nieka nereguoja.Bet uzeina gerai dirba apsukas priimineja,paskuj vis blogyn blogyn ir ir net uzgesta...gal kas kokiu minciu turit? buciau dekingas :)

Apturėjau lygiai tą pačią bėdą. Gal kas kokių minčių nuo ko pradėti?
pasikeist masina :D

Neprisijungęs supramonas

  • Įrašai: 146
    • Žiūrėti profilį
gali buti skriejikas iskepes ir dalint skierka i kelis kausus vienu metu, todel pradeda purtytis ir gesti

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1 Atsakymai
586 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Gruodžio 28, 14:08:45
sukūrė Bajoras
10 Atsakymai
2300 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 07, 18:58:40
sukūrė willmis_
1 Atsakymai
562 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Spalio 10, 10:27:30
sukūrė acc