Sveiki,
Istiko mano teva tokia nelaime- uzsiparino karbas ubagei

Pas ji 1.8 90AG variklis, ir stovi pierburg karbiuratorius, gal kas gali patarti koki galima ideti. ir ar tiks pvz Keihinas koks nors, noretusi aisku isideti koki geresni karba (atsizvelgus dar i tak kad variklis l. geras)