Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: audi 90 b2 ir 2.3 20v variklis  (Skaityta 3432 kartus)

Neprisijungęs moonsley

  • Įrašai: 21
    • Žiūrėti profilį
Re: audi 90 b2 ir 2.3 20v variklis
« Topic Start: 2012 Sausio 03, 21:00:11 »
aciu aciu :)pries 7A sitam kebule turejau 2.2mc,tai uztenka 5 laidukus pajungti kad uzsikurtu :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
5 Atsakymai
1653 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Vasario 20, 08:55:33
sukūrė Paulius90
9 Atsakymai
2013 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Gruodžio 18, 14:00:30
sukūrė apalka3
5 Atsakymai
1369 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Liepos 07, 17:27:26
sukūrė apalka3