Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: 2,2 turbo dejimas  (Skaityta 8050 kartus)

Neprisijungęs kiesza

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: 2,2 turbo dejimas
« Topic Start: 2013 Sausio 12, 22:21:05 »
nezinai dauk dalyku apie golfa apie silke tikrai daugiau;)vr6 vasara buvn kelta galva gumytes keistos voztuvua lizdai vieno cilindr.suvarkyti pritrinta  reinco tarpines piktesnis cipas imestas nupirkti g60 stabdziai.bet neuzdeti.kadangi nuspresta prie silkes likt.nors jai nemazas vaikas ir ,kad darbui  nereiktu buciau prie vr6 likes nes ta pripazint silke fwd posukyje slysta   kaip karve  :D.plius mano darbas ziema visa atostogauju saibas uzsidirbu sez metu.nes manau zino kas sportu domis kiek kainuoja viskas;)plius dar silkei po teh bus paaukota netoli 5 tuks ,kad v8 butu.tai kad kaip sakai zinai daugiau apie golfa negu apie silke klysti jaunuoli;)o cia ta zmogaus kalausima ar verta turbo ant paprasto neverta nes dauk ir darbo paprasiau tada 10v turbo
Kam smagu vaziuot tiesiai tas perka FWD kam skersai tas RWD o kam skersai, greitai ir stabiliai tai tik awd.. Beje limuzinai nera pagaminti susikonsentravus i pagreiti 0-100 ju paskirtis visai kita.Komfortas. Tad, kad aplenkei 4.2q stebuklu nematau, o jai aplenktum toki varikli ubagėj tada butum kietas :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
5 Atsakymai
1695 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Rugpjūčio 27, 22:54:26
sukūrė Efkanas
8 Atsakymai
2094 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Vasario 21, 15:45:36
sukūrė art64
0 Atsakymai
5339 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Spalio 20, 09:26:08
sukūrė domaqs