Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Alytus pokalbių tema  (Skaityta 1061855 kartus)

Neprisijungęs prakapukas

  • Įrašai: 1031
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Alytus pokalbių tema
« Atsakymas #7975: 2015 Sausio 12, 19:10:45 »
ją ėmiau dar spalio mėn. iki kalėdų tvarkiau ir tada užregistravau. Nežinau, kad nenoriu jokio automobilio, būna tokių dėmių gyvenime kai nieko nebenori ir sugalvoji nesamonę  :) . Bent užsiėmimą turiu, per savaitę darbe dalių ieškau, gilinu žinias apie CR ir PD variklius, nes nemažai jau teko iš patirties paardyti šitą paėmus. O šiuo metu kasdienai automobilio nereikia tai savaitgaliais su šituo spuogu lakstau. Beja dar ne vienam kruopų duotų šits pipiras  :bedantis: jie ėjo dviejų spalvų juodi ir geltoni, tai va man papuolė tas "protingas". Renkantis iš GT modelių nekažką gali rinktis  ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2546390 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1136330 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30138 Atsakymai
2148307 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Spalio 30, 20:28:04
sukūrė Evka