Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Alytus pokalbių tema  (Skaityta 1061012 kartus)

Neprisijungęs deiras

  • Įrašai: 1098
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Alytus pokalbių tema
« Atsakymas #650: 2010 Birželio 14, 21:16:17 »
gak kas zinot kaip nusijima nuo dureliu apsypkiu tos lenteles kur tipo medis buna? ta prasme kaip jos pritvirtintos, priklijuotos ar pan. ar visa abloske reik nujimt? noriu medzio imitacijos lipdukus pabandyt uzklijuot...?

http://photos.autogidas.lt/s/photos/20100608/01_vb_19402627_674610.jpg cia ta juostele kur virs langu darinejimo mechanizmo. pas mane ten nuo metalo dazai atsoke, labai britku
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Birželio 15, 10:30:08 sukūrė deiras »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2543170 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1135808 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30138 Atsakymai
2144472 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Spalio 30, 20:28:04
sukūrė Evka