Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Alytus pokalbių tema  (Skaityta 1062032 kartus)

Neprisijungęs Pupulis

  • Įrašai: 333
    • Žiūrėti profilį
Re: Alytus pokalbių tema
« Atsakymas #500: 2010 Balandžio 28, 11:36:39 »
Tai jamam koki 6dieni  ;)
tai darom šeštadienį, kurie nori ir gali keliam rankas ir sprendžiam laika  :)
As tai noriu ir manau tikrai galesiu :) Manyciau kokia 19 ar 20val butu geriausia.
na va laikas jau maždauk nusprestas
vieta manau bus nemuno aikštelė :D
manau būsim trise jei karolukas pasirodys su savo naujaja a6 :-]
8 h tinka  (h) Beje, as turiu naujaja a6  :O :O :O nerealu, net nezinojau to  :O
nesikabink prie žodžių tau naują o ne modelį  :E :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2546999 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1136484 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2149245 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas Šiandien 19:00:41
sukūrė rimisss