Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Alytus pokalbių tema  (Skaityta 1059179 kartus)

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Alytus pokalbių tema
« Atsakymas #3850: 2011 Lapkričio 30, 21:34:26 »
sorry, bet kas cia per ciulpyne? :) ji nebent donoru galetu buti, prikeldinejant tokia pacia :)
kad ji išardyt ir parvaryta :V niekas nei su ja važinės, nei kas ją prikeldinės, kokia nufotkyta, tokia nupirkta nesiderėta ten dėl kažko ir tvarkos neprašėm joje :) nėra čia ko ir įsižeist, manau buvusiam savininkui turėtų būti gėda tokią parduodant  (h) pilna šiukšlių prezervatyvų tik velnio trūksta. Įvaryta į garažą, o išvažiuos turbūt tik puse grobo, marijampoliečiai nori visą galą nusipjaut, vieniem durų reik, kitiem lempų, tretiem traverso :)
;) jasna

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2535251 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1134994 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30138 Atsakymai
2135300 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Spalio 30, 20:28:04
sukūrė Evka