Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Alytus pokalbių tema  (Skaityta 1059529 kartus)

Neprisijungęs CFD

  • Įrašai: 1761
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Alytus pokalbių tema
« Atsakymas #3025: 2011 Rugsėjo 28, 21:35:58 »
ten pagyvenęs žmogus, rimtai nori pirkt, sakė coupe sutvarkęs amerikoną. Šitą nori nupirkti sūnui į norvegiją išsiųsti  :V
beja, gal kam reikia būlkos variklio apsaugos, nučiupau ją iš kažkur, maniau pritaikysiu perechodui, bet kad netinka ten niekas. Tai padovanosiu. Nėra sulūžus, bet patrinta tokia. Jei ne supjausiu gabalais ir į plastiko konteinerį keliaus
Zinau as ta seni, daznai prasilenkiu. Turi cupe b2 amerikona, GT jeigu gerai pamenu. Prie lytagros buvau susistabdes ir paklausiau ar neparduoda, tai pasake "neipirksi" :D Labai jau axujielina. Tu jam irgi pasakyk, kad neipirks. :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2536557 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1135181 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30138 Atsakymai
2138675 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Spalio 30, 20:28:04
sukūrė Evka