Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Alytus pokalbių tema  (Skaityta 1062273 kartus)

Neprisijungęs Pupulis

  • Įrašai: 333
    • Žiūrėti profilį
Re: Alytus pokalbių tema
« Atsakymas #300: 2010 Vasario 16, 18:38:12 »
Po tokios ziemos ir tokiu pastoviu pusnu, planuoju apie kita Audi, A6 C4 zinoma Quattro  (be) Tikiuosi kitai ziemai jau turesiu  :H
geriau jam s4 kaip ego :) ar tu zyzelio nori ?
Zyzelio zyzelio Pupuli  ff
Beje, cia mes tik dviese sedim?? Ka kiti veikia?  8:8 Grysiu i Alt, reikes uzsiimt visus suburt, dar tikriausiai lipduku parvesiu, tai pavaisinsiu  :-]
turbut mes abudu   :D
as ir seip pagalvojau kad zyzeliuko kokio 1,9 butu neblog, bet kad qvatriuku mazoka
Na as dairausi i 2.5tdi 103kW Quattro, tik manau kad bus ilgos paieskos, bo gera rast, sunku  :/
o kokie pas juos cilindru 6 v formos ?  ar dar senasis 5 eileje ?
Tik i viena eile cilindrus isdestytus ziuriu, 5 vienoje eileje (+) V6 nenoriu  (-)
o tai kokios mazdaug ju kainos tvarkingu ?
As ne Lietuvoj ieskau.. Lietuvoj nuo >10k lietuvisku.. As matai su borto kompu, oda, visais kiausais noriu  :H
ir ka gero randi ?  :)
Viena idealia rado Vokietijoj, viskas yra, dar webasto buvo, bet wariklis out..o norejo tai daug, berods 3.5Eu. Siaip pasirinkimo tai yra, galima ir Lt daug rast..
tai musk kaina ir jampk be motoro cia ka nors lietuvoj sukombinuoisi su varikliu, koki musta pasiimsi varikly persirinksi ir ramus busi  :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2547854 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1136711 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2149877 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss