Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Alytus pokalbių tema  (Skaityta 1062988 kartus)

Neprisijungęs Ryck@

  • Įrašai: 77
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Alytus pokalbių tema
« Atsakymas #2900: 2011 Rugsėjo 19, 21:19:06 »
Mano tevas su fura vazineja jau ~25 metai. Ne karta vaziaves, bet man tas ju darbas... Dar kai vaziuoji nieko, bet kai reikia kimarint visa savaitgali kabinoj tai nu na... Kaip suo budoj. As turiu A kategorija issilaikes, butu neblogai ir CE, jeigu siais metais issilaikyciau, vasara tevas isuktu i savo firmuke pasivazinet keliems menesiams. As kremtu kita profesija ir nuo tokiu profesiju kaip furistas begt norisi... Pinigai geri, bet nei namie buni, nei zmonos nematai, nei pailsi.
kas tiesa tai tiesa... bet kad kitos iseities nebematau jau :)

gal su laiku dar issilaikyt ir D kategorija :)
arba vietoi ieskot ant kokio savivarcio ar kazka... nu krc... laikas parodys :)

tai sestadieni susiburima padarom ir vsio  (aa)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2550246 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137482 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2152426 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss