Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Alytus pokalbių tema  (Skaityta 1062242 kartus)

Karolukas

  • Svečias
Re: Alytus pokalbių tema
« Atsakymas #275: 2010 Vasario 16, 17:39:04 »
Po tokios ziemos ir tokiu pastoviu pusnu, planuoju apie kita Audi, A6 C4 zinoma Quattro  (be) Tikiuosi kitai ziemai jau turesiu  :H
geriau jam s4 kaip ego :) ar tu zyzelio nori ?
Zyzelio zyzelio Pupuli  ff
Beje, cia mes tik dviese sedim?? Ka kiti veikia?  8:8 Grysiu i Alt, reikes uzsiimt visus suburt, dar tikriausiai lipduku parvesiu, tai pavaisinsiu  :-]
turbut mes abudu   :D
as ir seip pagalvojau kad zyzeliuko kokio 1,9 butu neblog, bet kad qvatriuku mazoka
Na as dairausi i 2.5tdi 103kW Quattro, tik manau kad bus ilgos paieskos, bo gera rast, sunku  :/

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2547760 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1136691 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2149832 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss