Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Alytus pokalbių tema  (Skaityta 1062627 kartus)

Neprisijungęs Daredevil

  • Įrašai: 230
    • Žiūrėti profilį
Re: Alytus pokalbių tema
« Atsakymas #2475: 2011 Birželio 23, 20:12:37 »
as tau jau daug padejau,bet galiu padet dar:
ijungus degima i babina paduodamas pastuvus +12v kuris perejes per babina nueina i komutatoriu,taigi vienoj komutatoriaus fyskej pastovei buna +12v.kita fyske ateina is variklio ECU,sukant starteriu duodamas impulsas ir sudirba babina,jeigu blogas holo daviklis ECU nemato velenelio pakrypimo ir impulsai nepaduodami todel nera kibirksties.
pasitikrink visus saugiklius,pasikeisk hola paskutiniu variantu komutatoriu kuris srote kaunuoja 20lt.jei ne vadinasi babinom,jeigu jom i komutatoriu neateis srove.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2548872 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1136942 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2150410 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss