Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Alytus pokalbių tema  (Skaityta 1062984 kartus)

Neprisijungęs ACeShot

  • Įrašai: 322
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Alytus pokalbių tema
« Atsakymas #1950: 2011 Kovo 22, 10:41:17 »
na darbo dienom bunu kaip ir visada vis dar alytuje dazniausiai. Savaitgaliais vilniuje. Dirbu ten pat :) Tik kad ne darbo metu veiklos nemazai... ziema su snieglentem daznai i lenkija traukdavom, dar tinklinio turnyras alytuje vyksta, dar atostogauju siemet nemazai, tai taip ir palieku draugus likimo valioj... kaltas esu  :V  o kas naujo tavo fronte? ;)

jezau kaip senei matytas  :D sakiau jau taves gal nei kvapo jau nelike  :D

Jeigu manes nematyt, tai dar nereiskia, kad nei kvapo nelike :D dabar jau masinai ratai uzdeti, nupoliruota ant sezono, tai manau kris i aki ir juoda duma uzuosit :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2550221 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137464 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2152325 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss