Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Alytus pokalbių tema  (Skaityta 1061336 kartus)

Karolukas

  • Svečias
Re: Alytus pokalbių tema
« Atsakymas #1125: 2010 Gruodžio 03, 23:01:08 »
rimtai del krokialauko ka nors mastom? :) va, visi klausineja apie langu tamsinima, o as paklausiu apie pleveles nulupima. :D uztrumpino patruliai kaune siandien. plevele priklijuota klijais ar ji pati limpanti? nes noriu nulupt priekinius langus ir girdejes kad lieka klijai ant stiklo ir sunku juos nuvalyti. tai ar verta paciam prasideti ar nuvaryti i firma kad nuluptu?

Man teko irgi priekinius lupt kai atsibodo moket, tai 1langas 30 min su 646 ir viskas :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2544356 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1135943 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30138 Atsakymai
2145573 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Spalio 30, 20:28:04
sukūrė Evka