Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Alytus pokalbių tema  (Skaityta 1061174 kartus)

Neprisijungęs deiras

  • Įrašai: 1098
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Alytus pokalbių tema
« Atsakymas #1125: 2010 Gruodžio 03, 10:56:22 »
rimtai del krokialauko ka nors mastom? :) va, visi klausineja apie langu tamsinima, o as paklausiu apie pleveles nulupima. :D uztrumpino patruliai kaune siandien. plevele priklijuota klijais ar ji pati limpanti? nes noriu nulupt priekinius langus ir girdejes kad lieka klijai ant stiklo ir sunku juos nuvalyti. tai ar verta paciam prasideti ar nuvaryti i firma kad nuluptu?

as tai uz krokalauki, ten dar nebuves :D bet reik po sviesa manau lekt ten.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2543787 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1135871 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30138 Atsakymai
2145122 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Spalio 30, 20:28:04
sukūrė Evka