Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: S8 4.2 nepučia šilto oro  (Skaityta 17610 kartus)

Neprisijungęs maruse79

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 2273
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: S8 4.2 nepučia šilto oro
« Atsakymas #25: 2018 Lapkričio 05, 21:30:53 »
6 zarnos ten, as turiu jau ant stalo kita bet niekaip neprisiruosiu... man kazkiek syla langus nupucia :)

Neprisijungęs RACKUS

  • Įrašai: 728
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: S8 4.2 nepučia šilto oro
« Atsakymas #26: 2018 Lapkričio 07, 20:10:41 »
taip  dvi pagrindines ,padavimo gryztamo ir kiausuose paskirsto per abu peciukus .Praeitas mano sitas vargas  :D

Neprisijungęs Lordcraft

  • Įrašai: 135
    • Žiūrėti profilį
Re: S8 4.2 nepučia šilto oro
« Atsakymas #27: 2018 Lapkričio 08, 08:30:01 »
Nu bet jus nusiardot ten ka nors, pasidarot vietos nes as pvz ten net pirstu ikist negaliu, kaip tas slangeles ten numaut.

Neprisijungęs RACKUS

  • Įrašai: 728
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: S8 4.2 nepučia šilto oro
« Atsakymas #28: 2018 Lapkričio 08, 19:32:29 »
as tau dabar nepasakysiu ardziau pries kokius 5 metus kazka apsiardziau bet tikrai nelieciau stabdziu cilindro ir pusles,del slangeliu pamenu desnes puses buvau numoves nuo peciuko tik paskui atjungiau nuo kiausu,apsisarvuok kantrybe ir pirmyn,dar gal eskes didesnis stabdziu stiprintuvas maniske buvo 97 a8   (H-)
« Paskutinį kartą keitė: 2018 Lapkričio 08, 19:35:19 sukūrė RACKUS »

Neprisijungęs Lordcraft

  • Įrašai: 135
    • Žiūrėti profilį
Re: S8 4.2 nepučia šilto oro
« Atsakymas #29: 2018 Gruodžio 05, 20:02:09 »
Vnz buvau pajungias tas 2 slangutes (pirmo posto foto) tiesiogiai i viena radiatoriu. Niekas nešilo...
« Paskutinį kartą keitė: 2018 Gruodžio 06, 08:25:00 sukūrė Lordcraft »

Neprisijungęs gedcet

  • Įrašai: 35
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: S8 4.2 nepučia šilto oro
« Atsakymas #30: 2020 Sausio 07, 12:40:26 »
Teko ir man padirbėti su tais "kiaušiniais", nebuvo šildymo į saloną. Kiaušinių vožtuvai buvo užstrigę uždaroje padėtyje. Tikrinau nuėmus nuo jų dangtelius ir el. rites, spaudi pirštu, man jie nesispaudė. Beje el. ritės valdomos 6 V impulsais, todėl padavus 12 V jos  pradeda kibirkščiuoti t.y. užsitrumpina. Kad išimti šitą mazgą be brutualios jėgos reikia pasidaryti vietos ir nuimti stabdžių stiprintuvą. Šiame mazge yra pompa, ji pompuoja skystį į salono šildymo radiatorius bei atlieka "Rest" salono šildymo funkciją išjungtam varikliui. Išėmus ši mazgą galima patikrinti salono radiatorių pralaidumą ar neužsikišę dar bus.

Reziume keitimas gaunasi labai ilgas, nuimti valytuvų mechaniką, salono ventiliatoriaus dėžės plastmases, stabdžių stiprintuvą, o ant pabaigos reikia ir stabdžius nuorinti.

p.s. kai jau pradėjau šildymo sistemą tvarkytis nutariau ir ant klimos bloko pakeisti lemputę nes ekranėlyje nesimatė skaičių. Klimos medžio imitacijos apdaila iš priekio nenusiima, yra vienas važtas viršuje už oro padavimo reflektorių, kad juos išimti reikia pasidaryti spec įrankį, tuomet iš šonų kojų lygyje yra po tris varžtus, jie pasiekiam nuėmus kojų kilimėlius, bardačioką, virškojines apdailas, oro padavimo tūtas ir šonines "torpedos" apdailas. Išstumus medžio įmitacija į save, klimos blokas yra prisuktas 4 varžteliais, atjungus jos laidus, klimą reikia stumti nuo savęs ir išsitraukti, nu o ten jau nedaug darbo lieka pakeiti perdegusią lemputę.




 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
12 Atsakymai
2049 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Sausio 23, 20:58:25
sukūrė asas0313
14 Atsakymai
2263 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Sausio 15, 08:47:41
sukūrė slimshady
7 Atsakymai
7555 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Vasario 13, 13:38:36
sukūrė Domas