Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: mmi versija ar galima atnaujinti  (Skaityta 1975 kartus)

Neprisijungęs zydrius75

  • Įrašai: 22
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
mmi versija ar galima atnaujinti
« Topic Start: 2013 Birželio 21, 09:36:11 »
labas gal kas esat susidure su audi a8 mmi programa, pas mane yra sena versija 0770 ar imanoma perinstaliuoti i naujausia. nes kiek buvau klauses tai vieni sako kad persiraso kiti sako kad ne nes gali smarkiai viska sugadint.

Neprisijungęs Nerkis

  • Įrašai: 1742
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: mmi versija ar galima atnaujinti
« Atsakymas #1: 2013 Birželio 28, 12:28:49 »
Nusiperki atnaujinimo kompaktus, pasileidi inzineriny meniu, ir suinstaliuji per 15 min. Jei atrodo sunku, vaziuoji pas dylery, sumoki 50pinigu ir turi naujausia versija. Vyskas  :D

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: mmi versija ar galima atnaujinti
« Atsakymas #2: 2013 Birželio 28, 16:20:14 »
Nusiperki atnaujinimo kompaktus, pasileidi inzineriny meniu, ir suinstaliuji per 15 min. Jei atrodo sunku, vaziuoji pas dylery, sumoki 50pinigu ir turi naujausia versija. Vyskas  :D

Ar tikrai taip paprasta? :-) Pats taip darei ir viskas is karto gavosi?

Neprisijungęs Nerkis

  • Įrašai: 1742
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: mmi versija ar galima atnaujinti
« Atsakymas #3: 2013 Birželio 28, 17:08:25 »
Na taip, butent taip ir dariau. Tik as softa parsisiunciau is torrentu, bet butent cia ir gali but hemorojaus, nes gali blogai ysirasyt ar dar kokia versija neaiski, o jei pirk cd's tj nera nieko baisaus.
Tik po atnaujinimo gali nerast kai kuriu funkciju  :-], o keletas meniu punktu gali ir dasidet, bet neveikt. Klausima reiktu uzduot kam naujint reikia? Ko nori tu is to mmi, siaip sakau jei tiomnyj les pas audi dyleri vaziuoji, viskas 100% bus.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: mmi versija ar galima atnaujinti
« Atsakymas #4: 2013 Birželio 28, 18:50:47 »
Na taip, butent taip ir dariau. Tik as softa parsisiunciau is torrentu, bet butent cia ir gali but hemorojaus, nes gali blogai ysirasyt ar dar kokia versija neaiski, o jei pirk cd's tj nera nieko baisaus.
Tik po atnaujinimo gali nerast kai kuriu funkciju  :-], o keletas meniu punktu gali ir dasidet, bet neveikt. Klausima reiktu uzduot kam naujint reikia? Ko nori tu is to mmi, siaip sakau jei tiomnyj les pas audi dyleri vaziuoji, viskas 100% bus.

As irgi apie ta pati sakini kur paryskinau, tada jau ne 15 minuciu reikia pazaisti, dar ir nesumaisyti ka atnaujinti, ka ne. :-)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10 Atsakymai
1800 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugsėjo 08, 22:04:32
sukūrė cornis
0 Atsakymai
1487 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 15, 19:15:11
sukūrė Proxis
5 Atsakymai
1251 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Vasario 20, 17:15:40
sukūrė only AUDI