Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: "klimato valdymas" climatronic settings  (Skaityta 168355 kartus)

Neprisijungęs egis

  • Įrašai: 4012
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
"klimato valdymas" climatronic settings
« Atsakymas #25: 2008 Liepos 30, 21:25:34 »
o kaip ijejti i ta meniu su kodais ant A8 displeju ? :) kurias knopkes cia reikia spaust ?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
1567 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Gegužės 16, 13:39:32
sukūrė mazhylis
9 Atsakymai
4888 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 19, 19:58:00
sukūrė pele
8 Atsakymai
2672 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Rugsėjo 16, 21:31:54
sukūrė tomasas100