Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Naudotos Audi dalys ("srotai", "lauzynai")  (Skaityta 42357 kartus)

Neprisijungęs vasho

  • Įrašai: 114
    • Žiūrėti profilį
prie zaliuju ezeru yra vietele kas tu S6 ir S4. kainos nesikandzioja :)

Neprisijungęs Zirmunietis

  • Įrašai: 8
    • Žiūrėti profilį
O kokiame is srotu imanomas toks dalykas - isigyti detale (keliu simtu lt vertes, t.y. ne smulkmena), ir realiai tiketis grazinti, jei isaisketu, kad ji su defektu? Planuoju isigyti paemimo kolektoriu Audi A4 (1999 m.) - turbut neimanoma vietoje kazkaip patikrinti, ar jis sandarus ir kitais atzvilgiais tvarkingas.

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
tai kad daugumoje imanoma, jeigu kyla itarimas jog detale bus neveikianti.

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
tik siulau iskart pries perkant susitart, kad maziau rupesciu kiltu :)

Neprisijungęs memnonas

  • Įrašai: 398
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
nu as moletu plente pirkau elektronine dali uz pora simtu - tai paklausiau o jei kazkas negerai - sako per 2 dienas atvezk tada... detale pazymi jie kad nekiltu bedu ir viskas

Neprisijungęs vyniz

  • Įrašai: 33
    • Žiūrėti profilį
gal kas zinot kur yra ardoma A4 nuo2002 man rekia pusasio vairuotojo puses su granatom.labai reikai...

Neprisijungęs moliugas11

  • Įrašai: 45
    • Žiūrėti profilį
gal kas turit kur nors nereikalinga a4 avanto 98 galinio lango valytuvo varikliuka su purkstuku ar netycia esat kur uzmate?

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
o srotuose nebandei ieskoti?

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
tie varikliukai tai neblogas deficitas :) o jei ir rasi kaina ~300 Lt. Jei neklystu tie patys eina A4/A3 ir Golf 4

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
tie varikliukai tai neblogas deficitas :) o jei ir rasi kaina ~300 Lt. Jei neklystu tie patys eina A4/A3 ir Golf 4
:O

Neprisijungęs moliugas11

  • Įrašai: 45
    • Žiūrėti profilį
buvo juokas. man pirma nuluzo valytuvo dalis kuri reguliuoja apiplovima, tai maniau ta dali pasikeist nes vandeni purskia ant masinos vaziuojancios gale. bet pasirodo tas antgalis varikliuko dalis ir visi pardavineja tik su pastaruoju. o pries kokia savaite suluzo varikliukas. tai del antgalio nuvares buvau i minsko pl pasake kad tik su varikliuku parduoda, sakiau blin vyrai. tai db teks grizt nes man sake 150-300. arba pasiieskosiu kur varikliuko daug auto is gb. man rodos net pasato toks varikliukas:P

Neprisijungęs Marentto

  • Įrašai: 8
    • Žiūrėti profilį
Minsko plente, lygtais 36a vienas neblogas audi, vw srotas yra :)

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Minsko plente, lygtais 36a vienas neblogas audi, vw srotas yra :)

Ne kokie atsiliepimai (jeigu apie ta pati kalbos eina)... ;)

Neprisijungęs deifisas

  • Įrašai: 200
    • Žiūrėti profilį
Nuvaziavom i moletu plenta, i pacia pacia pabaiga. Uzeinam ir klausiam E 46 2000m. ar ardot sako turim. Plet dar ir dyzelis ir toks pat mataras nu pasiseke nerealiai. Paziurim vamzdukas kokio reikia dar yra,  sakom kiek nori? mums sito vamzduko reikia. Pardavejas sako neturiu laiko ir iseina. Nu gerai palauksim, laukiam uzimto pardavejo, ateina vel sakom mes palauksim mums tik to vamzduko ausinimo reikia, masina gi musu isardyta. Pardavejas susinervina kad jo nieko neveikim sutrugdem. Sako as del jusu cia viso matoro neardysiu, galit ir palapine pasistatyt nes ilgai laukt reiks (o cia tik vamzduka nuo virsaus nusukt). Apsisukom ir daugiau nebevaziuojam neu audi daliu pirkt nei kitu.

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ten su klientais tikrai ziauriai atmarozkai elgiasi :)

Dariusss

  • Svečias
Sveiki, as cia naujas (nors tai nepasiteisinimas) galbut nutuokiat kiek kainuoti "turetu" is sroto galinis visas audi 80 91m. 1.9d balkis su visais bugnais? :V

Neprisijungęs angelas

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
kur vilniuje rasti srota senesnem audi masinom,t.y audi perexodam 86metu?buvau minsko plente,uz santariskiu (moletu plente) paklausiau,sako tokiu metu seniai nera.patarti kur yra irgi negalejo.

tobu

  • Svečias
sveiki,reik a8 variklio kompo. kodas 4d0907557k. vilniuj niekur ner

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
sveiki,reik a8 variklio kompo. kodas 4d0907557k. vilniuj niekur ner
tokiais klausimais - i turgaus skyreli (perku, ar prasau padovanoti :D) prasom  (h)
arba kitu miestu temose klausk, jei Vilniuje nera ;)

Neprisijungęs mariukas69

  • Įrašai: 127
    • Žiūrėti profilį
Radau labai gera pardaveja,jis siaip yra is kauno bet daznai vaziuoja i Vilniu,reikejo man slangos i interkuleri,
tai Autofurore ( moletu pl ) sake 150 lt :) .Tai jis man uz 30 lt pardave.Jo kontaktai <vaidelis26@yahoo.com>
860929656

PaDLioNoK

  • Svečias
Re: Naudotos Audi dalys ("srotai", "lauzynai")
« Atsakymas #70: 2009 Rugpjūčio 20, 00:04:20 »
sweiki, gal kas ish jusu parduoda Audi 80 sportines raudonas spiruokles? jei taip parashykit man i email rzu_rzu@yahoo.com, busiu lb dekingas..

Neprisijungęs andriuskins

  • Įrašai: 706
    • Žiūrėti profilį
sveiki gal uzmatete audi a4 2000 metu lesiniu zibintu apiplovimo purkstuku dekoratyvine plastmase,kokiam lauzyne,o gal patys kartais uzsilaike nereikalinga turite? 862932759 vilnius

Neprisijungęs M G

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6071
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
šiaip aš bent jau visas saviškei gulbei C4 reikalingas detales randu šiuose laužynuose:

a) alkubis, daugiau žinomas kaip "Audi angaras", Savanorių 270, Vilnius, ant Kauno plento kalno, leidžiantis į Vilnių, 868677024
b) buvusi plytinės svalkė, persikėlė į Lietuvos kino studijos teritoriją, Nemenčinės plentas 4
c) molėtų plente, netoli autofuroro audi svalkė (autofuroras dešinėj, toji kairėj).
d) žaliųjų ežerų eSkių svalkė, neturiu telefono, jei kam įdomu, galėčiau papasakot kaip nuvažiuot.

Į autofurorą nebevažiuoju, nes nervina mane pardavėjas priedurnis kažkoks, pastoviai nepatenkinta veido išraiška vaikšto, kad leidau sau jį sutrukdyt. Šituose normalūs, bendraujantys pardavėjai, netgi lietuviškai (!) šnekantys  :-] o ir detalių kaina normali, su protu neprasilenkianti. Tarkim, žaliųjų ežerų svalkėj praeitais metais pirkau 4 elektrinius langus už 300 litų su mygtukais visais visų durų ir visais laidais, kai tuo tarpu kitur prašė 400lt vien už varikliukus be nieko. Neveikė vienas varikliukas, nuvariau, pakeitė be jokių problemų ir jokių išsisukinėjimų. Vienžo, pagarba.

Tikiuosi, kam nors info pravers :)

Beje, senesnių audi (kas perexodo ieškojo) esu matęs audi angare ir molėtų plente prie autofuroro. Bet reiktų paieškot, nes jau "nebexodovaja" mašina :D



Neprisijungęs dohc16v

  • Įrašai: 955
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
sveiki buvau senden savartine Minsko.pl ir buvo pastebeta juoda audi c4/a6 su borto kompu lauko temperaturos ekranelis auto pilotas ,odinis salonas vairotojo sedine sektek paplisus, salono rankienelies su apsvetimu,taigi jai kam ko reikia grepkit kol yra angaras berods Nr.5 paciam galie aikstelies.

c4kesa

  • Svečias
teko imt radiatoriu is autofuroro, kaina uzsiprase gerokai daugiau nei kiti, bet kadangi nebuvo laiko lakstyt po miesta- paemiau. zadejo jei kas ne taip per dvi dienas pakeist. grizes pamaciau kad islauztas laikiklis ir yra skyle. kita diena nuveziau atgal, tai daugiau kaip valanda teko kovot del pinigu, nes sako nesdamas numetei ir sulauzei....  kazkaip dabar stengiuosi juos aplenkt.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
12 Atsakymai
16599 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Gegužės 23, 10:20:11
sukūrė Bosavikas
1 Atsakymai
1359 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Spalio 13, 09:51:39
sukūrė welniuks
26 Atsakymai
4644 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Sausio 25, 20:11:19
sukūrė deleted