Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Naudotos Audi dalys ("srotai", "lauzynai")  (Skaityta 42341 kartus)

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pas mane benzinas, ir man reikalinga tik besilankstanti plastmasė su guminiu padu, ant kurio dedu pėdą. Dabar iš gazo pedalo pas mane likęs tik jo metalinis "karkasas".
Kad aiškiau - http://img860.imageshack.us/img860/4039/gazas.png
ta dalis net ETKA neišskiriama kaip atskira.
Be to, nežinau apskritai ar įmanoma uždėti kitą. Pasižiūrėk atidžiai jeigu dar turi neišmestą nutrukusį padelį.
todėl bene vienintelis variantas - pirkti visą pedalą. ką tau kaip supratau ir siūlė...

pas mane tiek a6, tiek coupe nuluze, ir tikrai nemanau kad imanoma ji atgal uzdet ar kita tik ta dali, reikia keist visa pedala ;)
o su pedalais kaip ir su lubomis.
Dėvėtas yra dėvėtas ir tik laiko klausimas kada nuluš.
Gal šiuo atveju kokį improvement'ą turi kas pasiūlyti?
pas save buvau mąstęs iš šonų pritvirtinti. Visvien turėtų būti geriau nei dabar.

« Paskutinį kartą keitė: 2012 Sausio 18, 09:17:35 sukūrė ::: Marius ::: »

Neprisijungęs JonukasP

  • Įrašai: 939
    • Žiūrėti profilį
Kiek supratau FL ir neFl gazo pedalai skiriasi? Ar europietiškų ir "angliškų"? Buvau pas Audi-My Life, tai turėjo tokį, kaip ir nuotraukoj viršuj - pedalo "karkasas" apvalus, siauras.
O pas mane neFL A4, gazo pedalo "karkasas" platus toks.. Neturiu fotoaparato, neina pademosntruot :/
O nulūžusios dalies irgi neturiu, turėčiau tai kokiais samariezais jau būčiau pritvirtinęs.
Šiaip dabar man ir netrukdo, bet kai draugė su aukštesniais kulnais nori vairuot, tai tas pedalas gaunasi per žemai ir neina jai normaliai paspaust.

Neprisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 19462
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pasidaryk kokia plokstuma ( plastikas, metalas) prisuk ja ir issispresi laikinus nepatogumus ;)
Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

Neprisijungęs Mariukaz

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
man irgi buvo minsko plente tokiu sposu, kad uz slangele ~15cm kur ant laisvos eigos vostuvo maunas, prase 70lt, pries tai buvau praduotuvej, tai 60lt nauja kainavo...
minsko plente, 8 angare normalios kainos, i kitus as net neinu...

Minsko plete 8 angaras, tikrai super lauzynas, ir daugiau turi nei kiti ir pardavejas afigenas ir kainos geros ;)

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
gal kas zinot kur bera audiniu srotas, kuris seniau uz kamciatkos garazuose buvo, poto i Lietuvos Kino Studijos garazus buvo issikeles?

Neprisijungęs offroad

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6902
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
dvarcionyse.

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis

Neprisijungęs 3F

  • Įrašai: 365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

867522585

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
dekui 3F!

Neprisijungęs RedLine

  • Įrašai: 918
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
http://www.dracoirko.lt/page5.html jai kam ko reikia is audi daliu. a4 nuo 95iki 2008m. a6 nuo 95 iki 2005m, kai skambinsit sakykit kad is audi klubo. padarys nuolaida ;) didelis pasirinkimas audi daliu :) visos masinos auropines.
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Birželio 19, 00:20:55 sukūrė RedLine222 »

Neprisijungęs 3F

  • Įrašai: 365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
O kaip jos vilniuj atsiranda detalės?

Neprisijungęs Gintas496

  • Įrašai: 248
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
kur ten tiksliai minsko plente lauzynas? kokiu adresu?

Neprisijungęs Aleksandr

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 963
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Minsko plete 8 angaras, tikrai super lauzynas, ir daugiau turi nei kiti ir pardavejas afigenas ir kainos geros ;)
Na tu Mariukaz duodi, buvau ten 5 metus atgal, dabar vel atvažiavau, galvoju gal sumažino kainas,,, tai ne, kaip buvo KOSMOSAS taip ir liko
Parduotuveja tikrai visada pigiau buvo ir bus
 O dvarčionyse tai tikrai kainos normalios ir nors nemeluoja kaip puse pardavėju
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Liepos 03, 19:17:40 sukūrė aleksandr »

Neprisijungęs Gabriel

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2755
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
savanoriu pradzioje geriausias srotas pavadinimu AUDI 100 :-] super ten

Neprisijungęs dazikliai

  • Įrašai: 64
    • Žiūrėti profilį
Labai geras srotas yra Vievyje, kainos labai zemos palyginus su Vilniumi, pvz parktronic blokelis visur 150 o pas juos 100. Ir kitos detales nebrangios. Tik dabar nr. esu palikes namie. Jei ka sudomins priminkit, parasysiu nr ir parodysiu mapse kur randas.

Neprisijungęs wladislawlt

  • Įrašai: 13
    • Žiūrėti profilį
audi 100 kainos neblogos. ir pasirinkimas nemazas c4 audi=)))
o minsko svalkei kaskas rase 8 angare kainos mazos=D na gal ir mazos jai galinis martioras be nieko 150 lt devetas o savaitgali nauja nusipirkau 80lt, ar paprastas zawesas 50lt nors juos lauze gali maisais nest uz degtines buteli

Neprisijungęs Miron`as

  • Įrašai: 2792
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
minsko plente ant baltarusu dirba, jiems kokia kaina bepasakysi tokia ir mokes :D

Neprisijungęs Vilius c

  • Įrašai: 629
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Labai geras srotas yra Vievyje, kainos labai zemos palyginus su Vilniumi, pvz parktronic blokelis visur 150 o pas juos 100. Ir kitos detales nebrangios. Tik dabar nr. esu palikes namie. Jei ka sudomins priminkit, parasysiu nr ir parodysiu mapse kur randas.

Tai galejai iskart nuoroda numest. Man va staigiai reik snd ir radau tavo teksta bet info 0

Neprisijungęs dazikliai

  • Įrašai: 64
    • Žiūrėti profilį
Matai namuose ta numeri palikes, jei nepamirsiu galiu vakare paziuret.

Neprisijungęs Norbertas

  • Įrašai: 605
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
mano draugas veza is uzsenio pagal uzsakyma dalis (kebulas ir salonas)ivairiu auto turi ir sandeliuka cia volniuje auto nuo 2002m iki 2012m kreipkites i mane gal organizuosiu nuolaidu (h)

Neprisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 19462
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
mano draugas veza is uzsenio pagal uzsakyma dalis (kebulas ir salonas)ivairiu auto turi ir sandeliuka cia volniuje auto nuo 2002m iki 2012m kreipkites i mane gal organizuosiu nuolaidu (h)
Gal galetum jo pasiteirauti poranki audi TT MK1 1999-2006 metu ?

http://www.audiklubas.com/forumas/kebulas-salonas-apdailos-dalys-124/pirkciau-audi-tt-mk1-poranki-odos-spalva-nesvarbi/
Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

Neprisijungęs Vilius c

  • Įrašai: 629
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Matai namuose ta numeri palikes, jei nepamirsiu galiu vakare paziuret.
http://maps.lt/map/default.aspx?lang=lt#obj=551064;6072026;Pa%C5%BEym%C4%97tas%20ta%C5%A1kas;&xy=551259,6072098&z=5000
Taško koordinatės
551078, 6072012 (LKS)
54.781776, 24.79403 (WGS)
54° 46' 54.39", 24° 47' 38.51" (WGS)

Kaip suprantu, šitas http://www.autospot.lt/supirkimas-audi-volkswagen-dalys-kontaktai.html  +37061685215

Neprisijungęs MODE***

  • Įrašai: 2888
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Naudotos Audi dalys ("srotai", "lauzynai")
« Atsakymas #197: 2013 Rugpjūčio 23, 19:24:00 »
http://detalynas.autogidas.lt/

Norejau paklausti gal dar kas lanketes sitame srote ,situacija tokia kad draugei nupirkau masina ir nebuvo antro begio tiek ir buvo vaziuota su ja ,drauge ir as isvykome i uzsieni ir nusprendeme sutvarkyti masina dar budamas lietuvoje skambinausi dek dezes sake 250 litu , dabar savaite atgal paprasiau draugo kad paskambintu paklaustu ar dar yra atsake taip yra 250 siandien draugas vaziavo i Vilniu ir paskambines paklause ar dar yra deze sako yra 350 litu , bet sako pries savaite buvo skambinta sakete 250 tai pareiskimas toks gal koks meistriukas pakeles buvo nezino kainu ir pasake , nereiketu taip skubiai dezes buciau pasiunte toli toli tikrai :A (!?)(!?)(!?)
Ir dar ant galo sakau jei jau cia taip nuo 250 iki 350 litu kainos kyla tai dedekit sankabos diskeli nors , tai buvo atsakas toks prie ko cia diskelis nieko cia nera ka deretis ir t.t  Vienu zodziu dalbajobas :goodboy:

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Naudotos Audi dalys ("srotai", "lauzynai")
« Atsakymas #198: 2013 Rugpjūčio 24, 02:02:24 »
http://detalynas.autogidas.lt/

Norejau paklausti gal dar kas lanketes sitame srote ,situacija tokia kad draugei nupirkau masina ir nebuvo antro begio tiek ir buvo vaziuota su ja ,drauge ir as isvykome i uzsieni ir nusprendeme sutvarkyti masina dar budamas lietuvoje skambinausi dek dezes sake 250 litu , dabar savaite atgal paprasiau draugo kad paskambintu paklaustu ar dar yra atsake taip yra 250 siandien draugas vaziavo i Vilniu ir paskambines paklause ar dar yra deze sako yra 350 litu , bet sako pries savaite buvo skambinta sakete 250 tai pareiskimas toks gal koks meistriukas pakeles buvo nezino kainu ir pasake , nereiketu taip skubiai dezes buciau pasiunte toli toli tikrai :A (!?)(!?)(!?)
Ir dar ant galo sakau jei jau cia taip nuo 250 iki 350 litu kainos kyla tai dedekit sankabos diskeli nors , tai buvo atsakas toks prie ko cia diskelis nieko cia nera ka deretis ir t.t  Vienu zodziu dalbajobas :goodboy:


xjsūsai ten minsko plento angaruose, deja dar nė vieno normalaus neradau (kas liečia VW/Audi)... visi persukę smaukosi, nei paklausi, nei pamatysi, bikas jiems dantyse, snukiai nagli kaip plytą gaudę...


Kokiam modeliui ieškojei dėžės?
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Rugpjūčio 24, 02:04:41 sukūrė ::: Marius ::: »

Neprisijungęs MODE***

  • Įrašai: 2888
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Naudotos Audi dalys ("srotai", "lauzynai")
« Atsakymas #199: 2013 Rugpjūčio 24, 14:35:51 »
Draugei nupirkau pirma masina kad prasivazinetu , Fiat bravo 1996 2.0 Hgt 2.0 108 labai daug ant daliu nera bet manau buciau rades tikrai pigiau deze negu uz tokia kaina :think:

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
12 Atsakymai
16598 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Gegužės 23, 10:20:11
sukūrė Bosavikas
1 Atsakymai
1359 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Spalio 13, 09:51:39
sukūrė welniuks
26 Atsakymai
4643 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Sausio 25, 20:11:19
sukūrė deleted