Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Naudotos Audi dalys ("srotai", "lauzynai")  (Skaityta 42350 kartus)

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pasidalinkite savo ziniomis apie Vilniaus ir jos apskrities naudotu Audi daliu prekybos taskus. Adresai, galbut, jei zinote, telefona, darbo laikas, kokiu automobiliu daliu turi (metai, modeliai, angliskos/europietiskos/amerikietiskos), kainos, kokybe, pasirinkimas ir t.t.

Neprisijungęs geddas

  • Įrašai: 498
    • Žiūrėti profilį
Nu as tai kelis kartus buvau pirkes prie gerosios vilties ziedo :) Siaip apsimoka ieskot prekes minusu, tada kaina galima numest, buvau numetes vos ne puse kainos :-]

Neprisijungęs Dimania

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2866
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
minsko pl. ir moletu pl.
gali rast viska ir uz gera kaina
nuo senos iki naujos

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Nu as tai kelis kartus buvau pirkes prie gerosios vilties ziedo :) Siaip apsimoka ieskot prekes minusu, tada kaina galima numest, buvau numetes vos ne puse kainos :-]
o kurioje vietoje tiksliau? :)

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
minsko pl. ir moletu pl.
gali rast viska ir uz gera kaina
nuo senos iki naujos
Apie moletu plente esancius angarus zinau, ten ankgliciankes daugumoj. O apie Minsko plente esanti srota dar negirdejau  :V ties kuria ten vieta? Viena firma ar daug ju ten?

Neprisijungęs cosmo

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2753
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kazkada is kazkur buvau istraukes, gal jau dalis nebeveikianciu. bet pasitixlint galima ;)

FREE WAY
Automobilių naudotos atsarginės dalys - prekyba.
Automobilių remontas. Pir-Pen 09:00-18:00, Šeš 09:00-14:00 [Naujosios Vilnios] Vilniaus m. Pramonės g. 97
85 2674457
Mobilieji telefonai GSM 8698 10903
GSM 8698 109 04

VINCARAS, UAB automobilių servisas ir sąvartynas, važiuoklės, starterių, generatorių, kėbulo remontas. Pir-Pen 09:00-18:00, Šeš 09:00-14:00 [Senosios Pilaitės] Vilniaus m. Piliakalnio g. 13 85 2406168

SALOÈIAI IR PARTNERIAI, UAB Automobilių naujos atsarginės dalys - prekyba;Automobilių naudotos atsarginės dalys - prekyba;Automobilių remontas ir techninė priežiūra, naujos ir naudotos europietiškų ir japoniškų automobilių detalės, dalys. Didmeninė ir mažmeninė prekyba visų tipų automobilių stiklais, techninė priežiūra ir remontas, važiuoklės ir transmisijos remontas. Ekskavatorių - krautuvų nuoma. Autobusų nuoma. Pir-Pen 08:00-18:00, Šeš 09:00-14:00 http://www.salociaiip.lt salociai@post.omnitel.net
[Šnipiškių, Šeškinės, Fabijoniškių] Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Ukmergės g. 373 85 2793000

DANILIŠKIØ AUTOCENTRAS, UAB automobilių servisas Automobilių kėbulų remontas;Automobilių naudotos atsarginės dalys - prekyba;Automobilių remontas ir techninė priežiūra, autoservisai Įvairių automobilių remontas. Kėbulo, važiuoklės, variklio remontas. Kardaninių velenų restauravimas. Tekinimas, frezavimas, kiti nestandartiniai darbai. Sunkvežimių ir mikroautobusų naudotos dalys - mažmeninė prekyba. Pir-Pen 08:00-17:00 danilai@takas.lt Guobų g. 32 85 2551769 Sunkvežimių ir mikroautobusų naudotų dalių sąvartynas Sunkvežimių ir mikroautobusų naudotos dalys - mažmeninė prekyba.

SERVISTA, Ž. Šatavičiaus firma. Prekyba naudotomis lengvųjų automobilių dalimis, detalėmis. Pir-Pen 08:00-17:00 [Žirmūnų] Vilniaus m. sav. Vilniaus m. J. Kubiliaus g. 18
85 2789373

JUDESTA, A. Bacevičienės PĮ Automobilių naudotos atsarginės dalys - prekyba Naudotos, nenaujos automobilių dalys - prekyba. Superka daužtus automobilius. Pir-Pen 08:00-17:00 [Žemųjų Panerių, Vilkpėdės, Naujamiesčio] Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Savanorių pr. 174a
85 2388888

IGSAVA, UAB Automobilių naudotos atsarginės dalys - prekyba Pir-Pen 9:00-17:00, Šeš 9:00-14:00 [Rasų, Senamiesčio] Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Rasų g. 39
85 2626012

AUTOŽYGIS, UAB Automobilių naudotos atsarginės dalys - prekyba Naudotos lengvųjų automobilių dalys, detalės - prekyba. Automobilių sąvartynas, laužynas, šrotas, autosąvartynas, autolaužynas. Pir-Pen 09:00-18:00 tadasauto@takas.lt [Kirtimų] Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Metalo g. 19a 85 2306486

D. Nemicko PĮ automobilių sąvartynas Automobilių naudotos atsarginės dalys - prekyba. Lengvųjų automobilių servisas, važiuoklės remontas. Automobilių sąvartynas, laužynas, šrotas, autosąvartynas, autolaužynas. Pir-Pen 09:00-18:00, Šeš 09:00-14:00 [Kirtimų] Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Metalo g. 23 2038 85 2135125
Mobilus GSM 8686 74450

D. Nemicko PĮ naudotos automobilių dalys Naudotos automobilių detalės, dalys - prekyba. Pir-Pen 09:00-18:00, Šeš 09:00-14:00 [Žemųjų Panerių, Vilkpėdės, Naujamiesčio] Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Savanorių pr. 174a
85 2311728

A. Liachovičiaus IĮ automobilių sąvartynas. Detales pristato į bet kurį Lietuvos miestą. Teikiamos autoserviso paslaugos. Pir-Pen 09:00-17:30 http://www.automobiliai.visiems.lt Vilniaus r. sav. Zujūnų sen. Èekoniškių k.
85 2326021
Mobilus GSM 8682 40873

VOLUMEN, UAB Automobilių naudotos atsarginės dalys - prekyba. Pir-Pen 09:00-18:00, Šeš 09:00-14:00 Senoji Pilaitė [Senosios Pilaitės] Vilniaus m. Piliakalnio g. 13
85 2307583

AUTOERDVË, UAB Automobiliai naudoti - prekyba;Automobilių važiuoklės, transmisijos remontas . Autolaužynas. Pir-Pen 08:30-18:00 autoerdve@centras.lt [Baltosios Vokės, Raistelių, ?žuolijų, Dilgynės, Kirtimų] Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Eišiškių pl. 127
85 2329064

A. Banelio IĮ Automobilių naudotos atsarginės dalys - prekyba Pir-Pen 09:00-17:00 [Kirtimų] Vilniaus m. Motorų g. 6
85 2306442

ALKUBIS, UAB Automobilių naudotos atsarginės dalys - prekyba;Automobilių remontas ir techninė priežiūra. Lengvųjų automobilių AUDI ir VOLKSWAGEN naujos ir naudotos dalys - mažmeninė prekyba. Pir-Pen 08:00-17:00 [Žemųjų Panerių, Vilkpėdės, Naujamiesčio] Vilniaus m. Savanorių pr. 270
85 2602177

LAURIMETA, UAB Automobiliai naudoti - prekyba. Prekyba naudotomis automobilių dalimis, automobiliais. Pir-Pen 08:00-18:00 Trakų pl. 18 kilometras Vilniaus m. sav. Užukampio k. 85 2438781
Mobilus GSM 8650 22368

GEDVAUTA, UAB Automobilių naujos atsarginės dalys - prekyba. Automobilių variklių remontas;Automobilių važiuoklės, transmisijos remontas Automobilių naujos, naudotos dalys, detalės - prekyba. Pir-Pen 09:00-17:00, Šeš 09:00-14:00 [liepkalnio] Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Minsko pl. 33
85 2438594
Mobilus telefonas GSM 8613 54090

AUTOPARADAS, UAB Automobilių naudotos atsarginės dalys - prekyba. Naudotos automobilių AUDI, VW, OPEK ir kitų atsarginės dalys, detalės - prekyba. Pir-Pen 08:00-18:00, Šeš 08:00-13:00 [Kirtimų] Vilniaus m. Geologų g. 4
85 2329446
Direktorius GSM 8685 76617

RADIMAS, UAB parduotuvė Automobilių naudotos atsarginės dalys - prekyba. Pir-Pen 09:00-17:00, Šeš 09:00-14:00 Šalia Rudaminos k. Vilniaus r. sav. Rudaminos sen. Parapijoniškių k.
85 2325848

AUTOFARTUS, UAB Automobiliai naudoti - prekyba;Automobilių naudotos atsarginės dalys - prekyba;Krovinių gabenimo vietinės transporto paslaugos;Krovinių gabenimo tarptautinės transporto paslaugos;Statybos mašinos ir įranga - prekyba;Statybos mašinų ir įrangos nuoma Krovinių iki 5t gabenimas, pervežimai autotransportu tarptautiniais maršrutais, į užsienį bei vietiniais maršrutais, Lietuvoje. Butų, biurų perkraustymai. Baldų pervežimai. Pakrovimo, iškrovimo darbai. Automobilių pervežimai, transportavimas autovežiu iš užsienio. Priimami individualūs užsakymai. Prekyba naudotais lengvaisiais automobiliais, mikroautobusais, krovininiais automobiliais, sunkvežimiais. Pir-Pen 09:00-17:00 [Vilkpėdės] Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Sausupio g. 15
GSM 8656 30565

AUTODETALIØ SALA, UAB Automobilių naudotos atsarginės dalys - prekyba;Automobilių remontas ir techninė priežiūra, autoservisai. Smulkus automobilių remontas. Automobilių ardymas, detalių keitimas. Naudotos automobilių atsarginės dalys - prekyba. Pir-Pen 09:00-18:00 13 angaras [liepkalnio] Vilniaus m. Minsko pl. 33 2030
GSM 8612 65783

Vitalijaus Šukevičiaus PĮ Automobilių padangų montavimas, remontas;Automobilių ratų balansavimas;Automobilių važiuoklės, transmisijos remontas. Automobilių supirkimas. Autoservisas. Automobilių remontas, ratų montavimas, balansavimas, važiuoklės remontas, suvirinimo darbai. Pir-Pen 09:00-17:00, Šeš 09:00-15:00 http://www.autosavartynas.lt [Šnipiškių, Naujakiemio, Baltupių] Vilniaus m. Kalvarijų g. 204d
85 2761490

NAUDOTOS AUTODALYS, Vitalijaus Šukevičiaus PĮ parduotuvė Automobilių naudotos atsarginės dalys - prekyba
Pir-Pen 09:00-17:00, Šeš 09:00-15:00 [Žemųjų Panerių, Vilkpėdės, Naujamiesčio] Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Savanorių pr. 74 85 2653707

Japoniškų auto:

SALOÈIAI IR PARTNERIAI, UAB Automobilių naujos atsarginės dalys - prekyba;Automobilių naudotos atsarginės dalys - prekyba;Automobilių remontas ir techninė priežiūra, autoservisai Naujos ir naudotos europietiškų ir japoniškų automobilių detalės, dalys. Didmeninė ir mažmeninė prekyba visų tipų automobilių stiklais, techninė priežiūra ir remontas, važiuoklės ir transmisijos remontas. Ekskavatorių - krautuvų nuoma. Autobusų nuoma. Pir-Pen 08:00-18:00, Šeš 09:00-14:00 http://www.salociaiip.lt salociai@post.omnitel.net [Šnipiškių, Šeškinės, Fabijoniškių] Vilnius Ukmergės g. 373
85 2793000

Amerikanskų auto:

KARKVABALIS Automobilių naujos atsarginės dalys - prekybaAutomobilių dalys ( amerikietiškiems, angliškiems automobiliams ) - paieška ir užsakymas. Naujos ir naudotos dalys. Prekyba naudotais automobiliais, jų paieška, automobilių gabenimas iš Vokietijos.Pir-Pen 09:00-18:00, Šeš 09:00-13:00 karkvabalis@sales.lt [Lazdynų, Karoliniškių, Viršuliškių, Pašilaičių] Vilniaus m. sav. Laisvės pr. 60
85 2305464

NIBELA, R. Bandzos firmos parduotuvė. Automobilių naujos atsarginės dalys - prekyba. Amerikietiškų automobilių atsarginės dalys, naujos ir naudotos, mažmeninė prekyba. Automatinių pavarų dėžių dalys visiems automobiliams. Automatinių transmisijų detalės. Pir-Pen 09:00-19:00[Šnipiškių, Šeškinės, Fabijoniškių] Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Ukmergės g. 315c
85 2408299
Mobilus GSM 8682 58033

Justino Lauciaus IĮ Automobiliai naudoti - prekyba. Naudoti amerikietiški automobiliai - prekyba. Pir-Pen 08:00-17: 00justasl2000@yahoo.com [Lazdynų] Vilniaus m. sav.
Erfurto g. 25
GSM 8654 32208

Neprisijungęs geddas

  • Įrašai: 498
    • Žiūrėti profilį
Mazdaug ten, kur raudona zvaigze :)

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
minsko pl. ir moletu pl.
gali rast viska ir uz gera kaina
nuo senos iki naujos
Apie moletu plente esancius angarus zinau, ten ankgliciankes daugumoj. O apie Minsko plente esanti srota dar negirdejau  :V ties kuria ten vieta? Viena firma ar daug ju ten?

Yra pora angaru, panasiai kaip moletu plente. Vaziuojant minsko plentu nuo sankryzos su liepkalnio yra posukis i desine, bent anksciau prie posukio buvo nupiesta rodykle ant kazkokio aplamdyto kapoto  :D :D

Neprisijungęs maxtro

  • Įrašai: 294
    • Žiūrėti profilį
minsko pl. ir moletu pl.
gali rast viska ir uz gera kaina
nuo senos iki naujos
Apie moletu plente esancius angarus zinau, ten ankgliciankes daugumoj. O apie Minsko plente esanti srota dar negirdejau  :V ties kuria ten vieta? Viena firma ar daug ju ten?

Yra pora angaru, panasiai kaip moletu plente. Vaziuojant minsko plentu nuo sankryzos su liepkalnio yra posukis i desine, bent anksciau prie posukio buvo nupiesta rodykle ant kazkokio aplamdyto kapoto  :D :D

kaip cia suprast? pavaziavus tiesiai lig nemezio uz sankryzos su liepkalnio gatve uz degalines uz konfiskotu masinu aiksteles bvus toksai posukis nezymus i desine

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ar kam teko pasitikrinti kainu skirtumus tarp vilniaus srotu ir kitu miestu srotu?? Pastaruoju metu kiek kur pasiskaitau, tai vis pastebiu pasisakymus kad Vilniuj brangiau nei kitur :V o kur pigiau? Kaip Kaune (kainos, pasirinkimas)? Tas pats ir su privaciai ardomais automobiliais Vilniaus apylinkese, KOSMONAUTAI!!! kaip pavyzdys: audi avant galinis kampas - 120lt (naujas signedoj ~90lt)  :O arba audi 90 galine blenda (su ~10cm skilimu ant stikliuko, bei daugybiniais kitais suskilinejimais ant siauru juosteliu kur eina virs ir po numeriu bei kitur) 80lt su pasakymu "ir maziau nenuleisiu"...  (!?) Gal vilniuj dideles nekilnojamo turto kainos itakoja kilnojamo turto kainas? :D :D

Neprisijungęs vytulizzz

  • Įrašai: 50
    • Žiūrėti profilį
Siaip cia toks auksinis numeriukas, kuriuo paskambinus psako visus Vilniaus srotynus: 8-5-2315000  Gal būt kam nors padės :)

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Siaip cia toks auksinis numeriukas, kuriuo paskambinus psako visus Vilniaus srotynus: 8-5-2315000  Gal būt kam nors padės :)
o kas cia per auksinis numeriukas? placiau jei galima (+)

Neprisijungęs Serdz24

  • Įrašai: 38
    • Žiūrėti profilį
Seip, pries vaziuojant i srota, as patarciau uzsukti i parduotuve, ir suzinoti reikiamos detales kaina... Nes as jau keleta kartu radau parduotuvej pigesnes NAUJOS detales, nej srote devetos.  :O Kai sakai apie tai srote, jie turi vieninteli atsakyma, kat srote pardavineja originalios dalys, o ne kitaiskus kaip parduotuvese  :)

Neprisijungęs memnonas

  • Įrašai: 398
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Seip, pries vaziuojant i srota, as patarciau uzsukti i parduotuve, ir suzinoti reikiamos detales kaina... Nes as jau keleta kartu radau parduotuvej pigesnes NAUJOS detales, nej srote devetos.  :O Kai sakai apie tai srote, jie turi vieninteli atsakyma, kat srote pardavineja originalios dalys, o ne kitaiskus kaip parduotuvese  :)

nu ir zinai ju zodziuose laaabai daug tiesos... aisku cia kaip kokia detale...

o del detaliu pigumo tai kartais ziaurus skirtumas gaunasi - o ir fantastisku dalykeliu kartais buna kaimo svalkese... (zinau zmogu uz 400 nupirkusi kaimo svalkeje lesines faras) :) is savo patirties, akumo dangtis, kiek ieskojau vilniuje kainos apie 40lt, kaimo swalkej 20lt iskart. monopurskalas vilniuje 400lt, deja nezinojau bet pasirodo 250lt rajone galima gaut... jau nekalbu kai kokios slangeles reik ar siaip kokio sh.... ai va reikejo pritaikyt ausinimo sistemai slanga prie radijatoriaus kitos masinos, tai vilniuje uz betkokia trumpute golfo kokio slanga be 10lt i kalbas nesileidzia jei tik pavinguriuota ar ilgesne , o jei dar i trisaki pereina be 20-40lt ner kalbos, rajone buvau, tai paprasius ausinimo sistemos "slangos" nuvede i kokia kamurke kur jos sukrautos, susiradau gal 7 "slangas", kiek skolingas - "sako nu duok dwacoka", net zaktelejau, tas "nu gerai jei be grazos 15Lt"....

P.S seip rajonas turiu omeny ne vilniaus pakrastys o vietoves toleliau nuo didziuju miestu...

Neprisijungęs agnius

  • Įrašai: 379
    • Žiūrėti profilį
man irgi buvo minsko plente tokiu sposu, kad uz slangele ~15cm kur ant laisvos eigos vostuvo maunas, prase 70lt, pries tai buvau praduotuvej, tai 60lt nauja kainavo...
minsko plente, 8 angare normalios kainos, i kitus as net neinu...

Neprisijungęs Spidey

  • Įrašai: 1046
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
vakar apsilankiau Minsko pl. srote :D isvede jie mane is kantrybes... Atvaziuoju.. ziuriu stovi Coupas Typ85.. Sakau ardot? Sako ne, bet greit ardysim.. Sakau reiktu ten to to... Tas tasko: Cia GT variantas (seip ten paprasta Coupe 2.2, 100kw) sako ir kainos bus didesnes.. :D Sakau kuom ji GT? Kad uzklijuotas zenkliukas? :D Sako ne cia variklis GT.. Sakau kiek AG? Tas: 136 :) Sakau tai koks cia GT variklis? Sakau pas mane toks pats va stovi.. sako ne, cia tik pas sita GT... aj galvoju eikt tu na.. :D :D

Tada galvoju einu i kitus angarus :) Bet i ten kainas uzsimete neblogas... 2x brangiau nei visur :) aj daugiau nebevaziuosiu ten :D

Neprisijungęs asprey

  • Įrašai: 610
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
o ten kur mazdaug vaziuot reikia? man reikia kondicionieriaus kompresoriaus :)

Neprisijungęs mc2

  • Įrašai: 1827
    • Žiūrėti profilį
o ten kur mazdaug vaziuot reikia? man reikia kondicionieriaus kompresoriaus :)

as minsko pl. senai nusivyliau ir ten nevaziuoju, paskutini karta "kriauses" ieskojau silkei min 200lt, o per skelbimus uz 30lt nupirkau.

Neprisijungęs vytulizzz

  • Įrašai: 50
    • Žiūrėti profilį
Siaip cia toks auksinis numeriukas, kuriuo paskambinus psako visus Vilniaus srotynus: 8-5-2315000  Gal būt kam nors padės :)
o kas cia per auksinis numeriukas? placiau jei galima (+)

Šituo numeriu paskambinus ir pasakius kokiai mašinai ieškai detalių, pasako visus srotus vilniuje kur galima gauti būtent tos masinos detaliu.

Brazas

  • Svečias
ieskau greicu dezes audi 80 1,8s bendzinas jei kas turit siulykit 862912962
« Paskutinį kartą keitė: 2008 Balandžio 22, 18:48:48 sukūrė Brazas »

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Siaip cia toks auksinis numeriukas, kuriuo paskambinus psako visus Vilniaus srotynus: 8-5-2315000  Gal būt kam nors padės :)
o kas cia per auksinis numeriukas? placiau jei galima (+)

Šituo numeriu paskambinus ir pasakius kokiai mašinai ieškai detalių, pasako visus srotus vilniuje kur galima gauti būtent tos masinos detaliu.
geras :) tai cia tipo informacijos tarnyba, ar siaip koki zmogeli is kantrybes vesim? :-]

Neprisijungęs Aleksandr

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 963
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Labas visiems ! Į minsko plentą niekada nevažiuokit, tik tai jeigu niekur nebus daugiau. TOKIU kainų aš niekur dar nemačiau. Už saloną C4, A6 viena diena pasakė 500 lt., kita jau 1000 lt. Išprotėjo. Tik tai už saloną.

Neprisijungęs Aleksandr

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 963
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pigiau turbūt iš vokietijos atvaryti,  :D , arba va turiu numeriukas: 861400445  , saulietekio, plitynes 27, ardo anglikonus, už saloną be durų apdailos, geros bukles veliura 150 lt., tai ne 500-1000 lt. kaip minsko plente (+)

Neprisijungęs PLoHiSH

  • Įrašai: 112
    • Žiūrėti profilį
Gera svalke avizieniose suderves g. 14 867355820 nesenai buvau coupe yra ardomas b4 priekis jaigu kam reikes skambinkit yra ir saitas www.avizauto.lt

Neprisijungęs stebetojasx

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
Važiuojant link Dvarčionių yra laužynas neblogas

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
12 Atsakymai
16599 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Gegužės 23, 10:20:11
sukūrė Bosavikas
1 Atsakymai
1359 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Spalio 13, 09:51:39
sukūrė welniuks
26 Atsakymai
4644 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Sausio 25, 20:11:19
sukūrė deleted