Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Naudotos Audi dalys ("srotai", "lauzynai")  (Skaityta 42340 kartus)

Neprisijungęs M G

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6071
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
šiaip aš bent jau visas saviškei gulbei C4 reikalingas detales randu šiuose laužynuose:

a) alkubis, daugiau žinomas kaip "Audi angaras", Savanorių 270, Vilnius, ant Kauno plento kalno, leidžiantis į Vilnių, 868677024
b) buvusi plytinės svalkė, persikėlė į Lietuvos kino studijos teritoriją, Nemenčinės plentas 4
c) molėtų plente, netoli autofuroro audi svalkė (autofuroras dešinėj, toji kairėj).
d) žaliųjų ežerų eSkių svalkė, neturiu telefono, jei kam įdomu, galėčiau papasakot kaip nuvažiuot.

Į autofurorą nebevažiuoju, nes nervina mane pardavėjas priedurnis kažkoks, pastoviai nepatenkinta veido išraiška vaikšto, kad leidau sau jį sutrukdyt. Šituose normalūs, bendraujantys pardavėjai, netgi lietuviškai (!) šnekantys  :-] o ir detalių kaina normali, su protu neprasilenkianti. Tarkim, žaliųjų ežerų svalkėj praeitais metais pirkau 4 elektrinius langus už 300 litų su mygtukais visais visų durų ir visais laidais, kai tuo tarpu kitur prašė 400lt vien už varikliukus be nieko. Neveikė vienas varikliukas, nuvariau, pakeitė be jokių problemų ir jokių išsisukinėjimų. Vienžo, pagarba.

Tikiuosi, kam nors info pravers :)

Beje, senesnių audi (kas perexodo ieškojo) esu matęs audi angare ir molėtų plente prie autofuroro. Bet reiktų paieškot, nes jau "nebexodovaja" mašina :D



 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
12 Atsakymai
16598 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Gegužės 23, 10:20:11
sukūrė Bosavikas
1 Atsakymai
1359 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Spalio 13, 09:51:39
sukūrė welniuks
26 Atsakymai
4643 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Sausio 25, 20:11:19
sukūrė deleted