Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: "PabuksOk" su Audi klubu :)  (Skaityta 230507 kartus)

Neprisijungęs jaroslavas

  • Įrašai: 254
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ats: "PabuksOk" su Audi klubu :)
« Atsakymas #550: 2012 Lapkričio 25, 21:47:13 »
bet mes dar neradome tokios vietos, kad išsiaiškinti AWD ir Quattro skirtumus, kad tik prošvaisa butu nesvarbi. Arba tai tikrai vienodos geros sistemos. Na manau bunant sniegui padarisime

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
216 Atsakymai
58749 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Gruodžio 01, 06:45:25
sukūrė Julio Cezar
19 Atsakymai
7130 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 26, 12:51:33
sukūrė drunkenmaster
0 Atsakymai
1511 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 03, 21:14:09
sukūrė nerqa