Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Žieminės padangos, eksploatacijos, skirtumai ir pastebėjimai  (Skaityta 190216 kartus)

Neprisijungęs Ginciukas

  • Įrašai: 1357
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Man dar teko GISLAVED Ultra grip turet irgi buvo geros  padangeles

Neprisijungęs ollo76

  • Įrašai: 699
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
pirma kart girdziu apie Gislaved ultra grip :)
Arba Gislaved Nord frost arba Good Year Ultra grip

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Pastebėjau ir aš, kad egzotika labai jau savo bridgestone'us kiša. :V Šiemet važiuosiu su michelin Pilot Alpin PA3. Likutis 6-7mm, bet turėtų sueiti :V Kol kas, kiek esu bandęs iš didžiulio kalno padangų, geriausią įspūdį kol kas yra palikę nokian haka5 :H

Neprisijungęs ollo76

  • Įrašai: 699
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Man atrodo,kad michelin Pilot Alpin PA3 tinkamos tik priekinei asiai.Nors nebandziau,nezinau.siemet pabandysiu ir as Mihelin dygliuotas X-ice North.Anksciau esu bandes Michelin Alpin PA2,tai man jos kaip vasarines pasirode,po Gislaved Nord Frost 5.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Šiaip su ranka braukiant, atrodo kimba neblogai, nors jos kietesnio mišinio skaitosi, nelabai jos mums pritaikytos ar skandinavams. Matysiu, kaip bus, jei ką, tai imsiu vėl kažką su dygliais.

Neprisijungęs ollo76

  • Įrašai: 699
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
siemet vienai masinai desiu Nord frost 5,kitai mihcelinus x ice north.Ziuresma kurios geriau kimba.Abu minskto misinio ir dygliuotos R16

Neprisijungęs Ginciukas

  • Įrašai: 1357
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
pirma kart girdziu apie Gislaved ultra grip :)
Arba Gislaved Nord frost arba Good Year Ultra grip
sorry soft frost turejau galvoj. Pas drauga buvo ulros :-]

Neprisijungęs baggio_r

  • Įrašai: 872
    • Žiūrėti profilį
Siemet bandysiu Kleber Krisalp HP2. Gal kas esat jau bande ir galit jas pakomentuot? Rinkausi tarp siu ir BF Goodrich G-Force Winter, idomu ar neprasoviau :V

Neprisijungęs ollo76

  • Įrašai: 699
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Jos ne minsto misinio.

Neprisijungęs powliuz

  • Įrašai: 3533
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Gal biski ir OT, bet ar uzmauciau ant 9.5J plocio rato 205/55 ziemine padanga? :D Ir ar pavaziuociau su tokiu strech'u ziema? :)

Neprisijungęs ollo76

  • Įrašai: 699
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Esu moves 205/40 ant 9coliu.Uzsideda,prisipucia,bet gaunasi ''kiaules nugara''.Ta prasme siaureja stipriai i virsu.Vokieciai megsta toki tiuninga ;)

Neprisijungęs powliuz

  • Įrašai: 3533
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Nu jo paziejau foto googlej kaip atrodo, biski per ziauriai ziemai butu ir kazkaip nesijausciau saugiai vazinedamas, tai teks atsisakyt sito sumanymo :)

Neprisijungęs ollo76

  • Įrašai: 699
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Taip daro,kai ziauriai suzemint nori,kad nesiektu arku.Ir vaziuoji kaip su uzvirintais amortikais :)Nes siaurejant padangai,nebelieka eigos is jos

Neprisijungęs powliuz

  • Įrašai: 3533
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ok, nebefloodinam, dekui uz info ;)

Neprisijungęs dalyviz

  • Įrašai: 1263
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Pastebėjau ir aš, kad egzotika labai jau savo bridgestone'us kiša. :V Šiemet važiuosiu su michelin Pilot Alpin PA3. Likutis 6-7mm, bet turėtų sueiti :V Kol kas, kiek esu bandęs iš didžiulio kalno padangų, geriausią įspūdį kol kas yra palikę nokian haka5 :H
turejau, michelinus,nepatiko man jos tikrai ne musu ziemom skirtos arba tik valytais keliais vazinet.. nors ir su quattro bet masina kai karve ant ledo su jomis buvo. dabar bandysiu graspic ds-2, ziuresim kaip lips :)

Neprisijungęs ollo76

  • Įrašai: 699
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Michelin daug rusiu yra,ne Afrikos ziemom skirtos ;)

Neprisijungęs dalyviz

  • Įrašai: 1263
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nu as butent apie alpin a3 snekejau

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Pastebėjau ir aš, kad egzotika labai jau savo bridgestone'us kiša. :V Šiemet važiuosiu su michelin Pilot Alpin PA3. Likutis 6-7mm, bet turėtų sueiti :V Kol kas, kiek esu bandęs iš didžiulio kalno padangų, geriausią įspūdį kol kas yra palikę nokian haka5 :H
turejau, michelinus,nepatiko man jos tikrai ne musu ziemom skirtos arba tik valytais keliais vazinet.. nors ir su quattro bet masina kai karve ant ledo su jomis buvo. dabar bandysiu graspic ds-2, ziuresim kaip lips :)

Na žiemą eso nedrošiu kasdienai, tai manau gal išgyvensiu kažkaip :D

Neprisijungęs abc

  • Įrašai: 544
    • Žiūrėti profilį
turejau, michelinus,nepatiko man jos tikrai ne musu ziemom skirtos arba tik valytais keliais vazinet.. nors ir su quattro bet masina kai karve ant ledo su jomis buvo. dabar bandysiu graspic ds-2, ziuresim kaip lips :)
Na, na Michelin X-Ice vienos is lyderiu testuose neperseniausia buvo ir skirta butent arktinio klimato salims
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Spalio 04, 21:02:30 sukūrė abc »

Neprisijungęs Arnulis

  • Įrašai: 383
    • Žiūrėti profilį
nu as butent apie alpin a3 snekejau

Alpin a3 ir pa3 siaip skiriasi. Su naujomis r15 alpin a3 praeita ziema su c5 tikrai vargo neturejau, ivertinant nevalytus ilgus Fabu kiemus, kastuvo neprireike :) per sniega jos tikrai puikiai ropoja, ant ledo gal kiek prasciau, nei anksciau tureti viking contact 5, bet jos nera minksto misinio. Ir siaip tylios, padilo vos milimetra po miesta malantis, manau visai neblogos :) ir testai kaip ne minkstoms nera prasti :)

Neprisijungęs dalyviz

  • Įrašai: 1263
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nu nezinau kuom jos skiriasi http://www.egzotika.lt/padangos/16490-michelin-primacy_alpin_pa3-195-65-r15-91h.html  pas mane sitos buvo tik kiek pamenu pilot alpin a3 parasyta buvo. nu gal dar nuo vairavimo stiliaus priklauso, bet man asmeniskai jos per slidzios buvo...

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
nu nezinau kuom jos skiriasi http://www.egzotika.lt/padangos/16490-michelin-primacy_alpin_pa3-195-65-r15-91h.html  pas mane sitos buvo tik kiek pamenu pilot alpin a3 parasyta buvo. nu gal dar nuo vairavimo stiliaus priklauso, bet man asmeniskai jos per slidzios buvo...

Pas mane va šitos, o kaip matom, tai net raštas skiriasi :V http://www.egzotika.lt/padangos/18060-michelin-pilot_alpin_pa3-245-45-r18-100v.html

Neprisijungęs Arnulis

  • Įrašai: 383
    • Žiūrėti profilį
nu nezinau kuom jos skiriasi http://www.egzotika.lt/padangos/16490-michelin-primacy_alpin_pa3-195-65-r15-91h.html  pas mane sitos buvo tik kiek pamenu pilot alpin a3 parasyta buvo. nu gal dar nuo vairavimo stiliaus priklauso, bet man asmeniskai jos per slidzios buvo...

Manosios tai irgi tokios: http://www.egzotika.lt/padangos/16490-michelin-primacy_alpin_pa3-195-65-r15-91h.html is tikruju keistai cia su tais pavadinimais.. cia primacy alpin pa3, nors ant padangos tik alpin a3 raso.. Nera stebuklas, viska ir kaina pasako, bet nesaugiai su jomis nesijauciau ir speju nesijausiu
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Spalio 06, 01:28:10 sukūrė Arnulis »

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Praeitą sezoną visi labai kalbėjo apie Nokian HKPL R modelį, ale vienas iš rimčiausių rinkoje, tai taip ir susigundžiau, nusipirkau, kalbos nutilo. Nepasiteisino?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Rsi tai afigienai man važiavo, įtariu šitos dar geriau turi būti.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
1771 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Liepos 27, 11:21:56
sukūrė Boy4Dance
9 Atsakymai
2951 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Birželio 20, 11:01:41
sukūrė Dilyssss
18 Atsakymai
2703 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Rugpjūčio 13, 18:40:52
sukūrė Vitalis