Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: del stabdziu  (Skaityta 1734 kartus)

Neprisijungęs biesiukas

  • Įrašai: 19
    • Žiūrėti profilį
Re: del stabdziu
« Topic Start: 2011 Sausio 08, 19:17:14 »
As tai galvoju kazkur slangute bus skilus reikia po masina ziureti,kai paspaudi stabdi sunkesi stabdziu skystis pro ta tarpa,o kai atleidi traukia ora.Jeigu pats keisi tai reiks slangute keist tik reikia ja surast is pradziu kas turbut nera lengva,pabandyk klausyti ir ziuret kurioj vietoj svilpia.PS as savo audi a6 c5 prie ratu slangutes trumpas keiciau tai mokejau gal po 20 lt buvo jau truputi patrukinejusios.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
980 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Vasario 11, 22:41:25
sukūrė NerkaA6
10 Atsakymai
2514 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Kovo 21, 10:10:03
sukūrė fiurer
3 Atsakymai
1448 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Rugsėjo 29, 17:11:59
sukūrė only AUDI