Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: B4 Quattro "išsižerges" galas.  (Skaityta 1738 kartus)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34009
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: B4 Quattro "išsižerges" galas.
« Topic Start: 2012 Vasario 08, 21:04:03 »
B4 nei is jokiu traukiu isvirtimas statosi ;)Sake prisisuka prie stebules ir ant varzto stovi excentrines saibos.

Kodėl man atrodo, kad ten galas kaip ir pas C4? Ar klystu?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
19 Atsakymai
7130 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 26, 12:51:33
sukūrė drunkenmaster
0 Atsakymai
1511 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 03, 21:14:09
sukūrė nerqa
5 Atsakymai
1169 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Gegužės 25, 13:06:32
sukūrė lialius