Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: audi a4 2,5tdi 4x4 2003 stabdžių bėda ,,vežys" Prašau skubios pagalbos  (Skaityta 2180 kartus)

Neprisijungęs geedas

  • Įrašai: 9
    • Žiūrėti profilį
Laba visiems galintiems ir norimtiems padėti,

Trumpai apie bėda ir jos sindromus. Taigi stabdant mašina pulsuoja ir tuo pačiu muša per vairą. Ant greičio tarkim pradedant stabdyti 100km/h iš pradžių muša per vairą, o tada ir pradede pulsuoti stabdymas kuos daugiau letėja tuo stipriau pulsuoja. Keista bet per pedalą sakyčiau nemuša.
        Dar trumpai norėčiau apie situacija pasipasakot. Mašina turiu jau virš metų. Pirkdamas jau jaučiau šita bėda bet apžiūrėjus diskus išoriškai mačiau kad jie jau labai pavargę (su nevienodai išdilusiomis rievelėmis), na galvojau jie jau i pabaiga dar nežine kas ten uždeta, gal dar perkaitinti ar dar kas. Taigi galvojau pasikeitęs išspresiu problemą. taigi pasikeiciu diskus (priekinius,nes nemanau kad galas itakotu vairo mušimui) juos pirkau nepergeriausius berods po 130lt. Išpradziu lyg ir gerai po savaitės po biski pradeda lysti ta pati bėda. Dar po savaitės as jau nebegaliu vaziuoti nes vairas purtosi totaliai. Nuemu juos nuvezu pratekina (buvo siek tiek deformacijos). Sudedu po poros savaičiu vel tas pat. Na karočia užpi.....  supikau nuvaževau nusipirkau zibermanus su kaladem (komplektą). Pasivazineju vel tas pats. Supikau, nusiemiau diskus, stebule išsikaliau (abiejų pusių) stumokliukus išsispaudžiau (nesurudija,nestringa) apkaboj nestringa, guoliai nekleba,neužė. Nuvežu pas tekintoja nuima minimalų diskų mušimą iš abiejų pusių ir dar tuo pačiu nulygina ir ta plokštumą kur diskas prisispaudžia prie stebulės. Stebules taip pat nulygino (vienoj buvo mušimas) galvojau čia ir bus bėda. susirenku atgal viską ir ka --- TAS PATS MUŠIMAS IR TRUKÈIOJIMAS (pulsavimas).

Padėkit atspėti kokie čia stebuklai vyksta  :-{
 

Neprisijungęs Brotitas

  • Įrašai: 133
    • Žiūrėti profilį
Gal pusasiai ar granatos vidines..speju..

Neprisijungęs geedas

  • Įrašai: 9
    • Žiūrėti profilį
Pusašis - kaip galima butu ji patikrinti?
Granatos? Kas joms gali buti nutikę? Jei jos nebarška nei ant posiukiu nei taip. Ko man ten jose jieškoti?

Neprisijungęs Brotitas

  • Įrašai: 133
    • Žiūrėti profilį
Laisvuma patikrink vidiniu, vidines ant posukiu netraska, kai visai pareina tai staigiai startuojant subarska, tik jei pas tave pulsuoja tai keista butu, nes jos labiau drebina masina apie 100km/h, kaip nebalansuoti ratai panasiai

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
O man visgi panašiau, kad fuflo gaminiai dedami, todėl ir susikraipo po ilgesnio pasivažinėjimo.

Neprisijungęs geedas

  • Įrašai: 9
    • Žiūrėti profilį
Na aš taip ir galvojau po pirmų diskų keitimo. Tuo metu buvo nekas su litai ir pirkau pigesnius po 130lt. Paskui nusipirkau zibermanus ale jie jau turėtu buti neblogi ir kaina perpus didesnė. Tai ką sūlot?. Kokių gamintojų? su kokiais patys vazinėjat? Gal galit ka parekomenduot ir pagrįsti savo teiginį?
    Bet vis dar manau kad cia ne vien juose bėda. Kad ir kaip peikit tekinimą bet jei diskas butu kaltas tai nors praeitu laikinai (dienai ar porai), o dabar tik sumazina sita reikala. Sumazeti gali dar ir del to kad kalades neprisitrinusios prie naujai nutekinti disko.

Vakar buvau palindes po masina pasiziurėti granatu ir pusašių. Dešinės pusės pusašis nevaikšto (stovi kaip ikaltas) iš išorinės pusės. Nes atsukus granatos varžtą pusašis vaikšto vidinėj granatoj. Sendiena lupsiu granata lauk.(kaip ten gali ant šlitsu pastrigt ?!?)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
O nuvalai švariai stupicas ir disko vidinę dalį, kai juos dedi?

Neprisijungęs geedas

  • Įrašai: 9
    • Žiūrėti profilį
Nevaliau, nes kaip minėjau dabar kaip surinkinėjau tiek stebulė tiek diskas buvo minimaliai nutekintas (viskas ten blizga)disko ta plokštuma kuri prisispaudžia prie stebulės taip pat nulyginta. Šita atveji žinojau ir prieš tai nuvaliau nors ten nieko ir nebuvo (rudziu,žemių,dulkių t.t)

   ----- Pastebėjau kad per daug kaista priekiniai diskai (mano manymu). Nuvažiavus 3km ant 50-60 km/h (miesteliu) su 3 posiukiais ir sustojimu jie man ikaista taip kag prilietes pirstus turiu praktiskai iškar atitraukti, kad nenusideginčiau. Manau tai nenormalu??? Bet kame beda jei abu suportus buvau issiardes jie blizga,apkaboj nestringa, stumokliukas vaikšto.??
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Rugsėjo 27, 13:30:57 sukūrė geedas »

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
O kaip pačios kaladėlės laikiklyje? Normaliai vaikšto? Cilindriukai dar ne viskas, gi ir kreipiančiosios ten yra.

Neprisijungęs geedas

  • Įrašai: 9
    • Žiūrėti profilį
viskas ten vaikšto, vienas spaudinėjo aš žiūrejau ir ratas lengvai sukasi ir prieš paspaudima ir po.

Evaldai gal tiksliai žinai kai užmauni išoronę granata ant pusašio ji juk turi tureti laisvumo truputis ane?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Tekini diskus pas ta pati tekintoja? Turejau toki varianta, nutekina vis tiek musa, dar nutekina vis tiek tas pats. Paskui pabandem nutekinta ideti i stakles dar karta, pradejo vel nuimineti kampa.Kaltos buvo tekinimo stakles, jau senos ir neturi tikslumo, kiek diska perdetum, vis kitu kampu imdavo.
Na ir dar is tokiu neeiliniu situaciju, vazinejom su valdisku fiat ducato, stabdant muse per ratus, viska pakeitem kas surista su stabdziais jokio rezultato, galiausiai radom, kad musimas stabdant atsirasdavo nuo isdilusiu salenbloku.

Neprisijungęs geedas

  • Įrašai: 9
    • Žiūrėti profilį
Idomu. Tekinu pas ta pati...  Buvau nuvares masina apziurai, prapurte išziurejo tai viena apatini pirsta rado jau pradejusi klebėti. tai as ji pasikeičiau. Prieš šita audi turėjau pasata 98 tai jei kas pradeta klibet iškarto girdisi kala per kebula. Jei dar kokiu žvyrkeliu praleki iskar aišku.

Laukiu evaldo ats manau cia bus kazkas prichimicinta.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Žiūrint, iš kurios vietos laisvumas.

Neprisijungęs geedas

  • Įrašai: 9
    • Žiūrėti profilį
Trupmai  - kaip viskas prisukta aš negaliu pajudinti pušasio nei pirmyn nei atgal. Manau blogai ba jei as spaudziu kelma žemyn man verčia motora. jei atsuku varžta išorinės granatos tada jau vaikšto tiek kiek atsuku varžtą. Pas pane Q tai visi kiti like kaip ir turi laisvumo

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Trupmai  - kaip viskas prisukta aš negaliu pajudinti pušasio nei pirmyn nei atgal. Manau blogai ba jei as spaudziu kelma žemyn man verčia motora. jei atsuku varžta išorinės granatos tada jau vaikšto tiek kiek atsuku varžtą. Pas pane Q tai visi kiti like kaip ir turi laisvumo

Isilginis laisvumas turi buti, kitaip kaip tau amortizuos, juk keiciasi atstumas.Cia daro tokius bajerius pardavimui, kai issimala pusasio slicai, kad visko nekeisti,uzkala skardele arba is viso uzvirina.

Neprisijungęs geedas

  • Įrašai: 9
    • Žiūrėti profilį
Tai vat cia ir bus beda. Dabar liko išsiaiskinti kas cia kaltas ar pusasis ar pati granata. Vakar ja issikaliau viskas ten puiku viskas vartosi ant guoliu, nestringa, tetarška  ?!?  Pasimemiau slankmati esme - išorinej granatoj kur kišasi pusasis šlitsu ilgis atitinka ant pusašio iki žieduko. gaunasi taip kaip užstumi granata annt pusašio užsifiksuoja iškart. taigi į vieną puse judeti neduoda ziedukas o kitoje remesi i atrama (žiedas su plasmaske). Kaip isiaiskinti kas kaltas?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Tai vat cia ir bus beda. Dabar liko išsiaiskinti kas cia kaltas ar pusasis ar pati granata. Vakar ja issikaliau viskas ten puiku viskas vartosi ant guoliu, nestringa, tetarška  ?!?  Pasimemiau slankmati esme - išorinej granatoj kur kišasi pusasis šlitsu ilgis atitinka ant pusašio iki žieduko. gaunasi taip kaip užstumi granata annt pusašio užsifiksuoja iškart. taigi į vieną puse judeti neduoda ziedukas o kitoje remesi i atrama (žiedas su plasmaske). Kaip isiaiskinti kas kaltas?

Truputi susimaisiau su kitais modeliais, pas audi isorineje granatoje laisvumas yra bet labai mazas, is rankos nepajausi, o vidineje granatoje turi buti laisvumas. Kaip ir rasiai isorineje turi uzsifiksuoti ir viskas.

Neprisijungęs geedas

  • Įrašai: 9
    • Žiūrėti profilį
vistiek cia galai nesueina? Tai kodel tada kiti visi trys turi laisvumo po koki comą. Ir po teviko audi 97 buvau palindes ten taip pat yra po koki cm laisvumo. Nelogiska kad kelmas judedamas aukstin zemyn varto varikti. Ar ne taip? Nu nieko turiu su savim viska po darbo nuleksiu i parde ir viskas paaiškes. kol kas dekui, nor yra už ko užsikabint ff

Neprisijungęs macuda

  • Įrašai: 232
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
del granatos tai nemenau kad butu...arba kazkur yra atsirades laiswumas isdilimas ir kliba kox sarnyras ar traukes antgalis o gal sailenblokas arba pirma kart kai dejai diskus sakei is pradziu wiskas gerai buwa tai gal uzkaitinai tuos naujus diskus ir jie susimete.o su tekinimu juos demusot nes neaisku kox ten tekorius Oo) mes dedami diskus wisad nusweiciam stebules iki bligejima ir uzpuciam wario (ten kazkox wario oxidas neleidziantis kauptis rudims) yra dar wiena kart buwe del ratu suwedimo kai buwo linkus wairo trauke taip pat tampydawo waira

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
823 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Spalio 01, 21:52:57
sukūrė Shefasd
5 Atsakymai
1933 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 05, 00:01:42
sukūrė EVALDASA4
0 Atsakymai
482 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Sausio 27, 17:38:08
sukūrė only AUDI