Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: ABS daviklio isemimas  (Skaityta 4835 kartus)

Neprisijungęs dainiulis

  • Įrašai: 178
    • Žiūrėti profilį
Re: ABS daviklio isemimas
« Topic Start: 2009 Kovo 27, 13:12:08 »
jo tikiu kad galiu isimti keliomis dalimis.nes sake sunkokai isijama jie...
Na ziuresiu kaip cia gausis su davikliu.bet faktas kad reikia isimti ji .ir reiks kitas pirkti..o gal zino kas nors kokia kaina daviklio audinei a8?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
5 Atsakymai
1080 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Gegužės 21, 08:54:47
sukūrė Laimis9
1 Atsakymai
991 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Birželio 19, 22:23:04
sukūrė GL
2 Atsakymai
1566 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Rugsėjo 24, 12:15:20
sukūrė Legan