Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 80 valgo benzina "kibirais"?Kas gali but?  (Skaityta 3331 kartus)

Neprisijungęs slam

  • Įrašai: 1982
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pusbrolis turejo golfa mk2 1.6 CARB 55kW irgi grybaudawo ~17l/100km mieste ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
9 Atsakymai
4892 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 19, 19:58:00
sukūrė pele
8 Atsakymai
2810 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Gegužės 24, 11:19:40
sukūrė Sposas
18 Atsakymai
3438 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Liepos 06, 17:25:40
sukūrė Ginciukas