Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?
Autorius Tema: Stojimo į AUDI KLUBO narius bendroji tvarka  (Skaityta 115562 kartus)

Neprisijungęs mazhylis

  • Įrašai: 8748
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
NARIŲ PRIĖMIMO TVARKA

Asmuo, norintis tapti asociacijos „Audi klubas“ nariu, turi užpildyti kandidanto anketą, pateikti asociacijos prezidentui adresuotą prašymą priimti į klubą, bei pervesti į oficialią asociacijos sąskaitą kandidato mokestį - 15 Eur

Anketos šablonas - http://www.audiklubas.com/docs/anketa.doc
Prašymo šablonas - prisegtuke;

Asociacijos sąskaitos numeris: LT72 7044 0600 0537 9780, AB SEB Bankas (Pervedant kandidato mokestį, prašome komentaruose nurodyti nicką ir pažymėti, kad tai kandidato mokestis.)

Užpildyti dokumentai – prašymas, anketa, taip pat dokumentas, patvirtinantis atliktą kandidato mokesčio pavedimą, pateikiami regiono koordinatoriui. Jei regiono koordinatorius nėra paskirtas, dokumentai gali būti pateikti tiesiogiai asociacijos Prezidentui per klubo renginį, arba tiesiogiai Prezidentui per Prezidento nurodytus asmenis.

Regiono koordinatorius, gavęs visus reikiamus ir teisingai užpildytus dokumentus, pasirašo, perduoda dokumentus asociacijos Prezidentui, įtraukia prašantįjį į kandidatų sąrašą, kuris publikuojamas asociacijos žiniatinklio forume, kiekvieno regiono skyriuje. Kandidato dalyvavimą klubo veikloje stebi regiono koordinatorius.

Praėjus ne mažiau nei šešiems, bet ne daugiau nei dvylikai mėnesių nuo kandidato į narius statuso suteikimo, kandidato regiono koordinatorius visuotinio narių susirinkimo metu iškelia klausimą dėl kandidato priėmimo į asociacijos narius. Pateikdamas kandidatūrą, koordinatorius pateikia savo pastebėjimus apie kandidato dalyvavimą klubo veikloje, nuopelnus klubui, bei išreiškia savo nuomonę apie jo tinkamumą būti asociacijos nariu.

Visuotinis narių susirinkimas privalo pritarti, nepritarti kandidato priėmimui į narius arba pratęsti asmeniui kandidato į narius statusą.
Narių susirinkimui nutarus nepritarti kandidato priėmimui į narius arba nutarus pratęsti kandidatavimo terminą, privalo būti suformuluotos aiškios ir objektyvios sprendimo priežastys, kurios nurodomos raštiškame visuotinio narių susitikimo sprendime, su kuriuo supažindinamas kandidatas.

Visuotiniam narių susirinkimui nusprendus nepriimti kandidato į narius, bet pratęsti jam kandidatavimo terminą, regiono koordinatorius toliau stebi kandidato veiklą, bei praėjus ne mažiau nei šešiems, bet ne daugiau, nei dvylikai mėnesių, pakartotinai teikia visuotiniam narių susirinkimui klausimą dėl kandidato priėmimo į narius, kartu pateikdamas savo pastabas, bei nuomonę apie kandidato tinkamumą.
Kandidatavimo terminas gali būti pratęstas tik vieną kartą.

Visuotiniam narių susirinkimui patvirtinus kandidato priėmimą, kandidatas artimiausio asociacijos viešo didžiojo susirinkimo (GM) metu įšventinamas į oficialius narius.

Asociacijos prezidentas Žilvinas Jukna Volume13

Regionų koordinatoriai

Vilniaus regionas - koordinuoja surkuC
Kauno regionas - koordinuoja Ramass
Panevėžio regionas - koordinuoja dusia
Šiaulių regionas - koordinuoja Britva
Mažeikių regionas - koordinuoja zuzu
« Paskutinį kartą keitė: 2019 Spalio 02, 13:31:55 sukūrė volume13 »