Labas,
Svečias
. Prašome
prisijungti
arba
užsiregistruoti
. Did you miss your
activation email?
Labas,
Svečias
. Prašome
prisijungti
arba
užsiregistruoti
. Did you miss your
activation email?
1 valandą
1 dieną
1 savaitę
1 mėnesį
Visada
Prisijungti naudojant vartotojo vardą, slaptažodį ir sesijos trukmę
Pradžia
Paieška
Kalendorius
Prisijungimas
Registruoti
Startline chip tunning
Lietuvos Audi klubo forumas
»
Audi quattro
»
Quattro klausimai - atsakymai
»
Quattro ir ratu "rastafkes"
»
Žinutė #1367948
« ankstesnis
sekantis »
Spausdinti
Puslapiai: [
1
]
Žemyn
Autorius
Tema: Quattro ir ratu "rastafkes" (Skaityta 3042 kartus)
Sposas
Įrašai: 792
Miestas: Kitas miestas
Re: Quattro ir ratu "rastafkes"
«
Topic Start
:
2013 Kovo 27, 10:04:25 »
Bandyk pasiskaičiuoti, gal rasi tinkama variantą.
http://www.rimsntires.com/specs.jsp
Prisijungęs
Spausdinti
Puslapiai: [
1
]
Viršun
« ankstesnis
sekantis »
Lietuvos Audi klubo forumas
»
Audi quattro
»
Quattro klausimai - atsakymai
»
Quattro ir ratu "rastafkes"
»
Žinutė #1367948