Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: audi100 problema  (Skaityta 1143 kartus)

Neprisijungęs saras

  • Įrašai: 8
    • Žiūrėti profilį
Re: audi100 problema
« Topic Start: 2011 Spalio 16, 16:26:05 »
nu man nelabai nes man iki londodno 100 myliu,atstumas nemazas.o negali buti cia laisvu apsuku daviklis,gal jis grybauja?