buvau, pakalbejom bet jie irgi tik spelioja viska..... siaip manau kad reduktorius bus. tik klausimas ar tiks is automato? 
mano nuomone turetu tikti tik vat netiktu gal kardanas jai jimtum is automato ir detum i mehana o reduktorius manau turetu buti vienodas