Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A6(C4) 96m. 2.5tdi 103kw quattro vibracija didinant greiti  (Skaityta 10891 kartus)

Neprisijungęs M-T-M

  • Įrašai: 843
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
necipuok-spausk iki dugno nevibruos.ar ne tas pats?

Neprisijungęs vilmiss

  • Įrašai: 20
    • Žiūrėti profilį
del tos vibracijos. pas mane audi a6 1995 2.5tdi Q tiksliai nezinau bet manau cipuota. nes numynus dugna apsidumina kaip reikiant, ir yra vibracija tik nuo zemu apsuku greitejant, iki 2 tukst apsuku, pareina ji nuo variklio, perjungent pavaras prie didesniu apsuku viskas ok. tai manot cia cipavimas?

Neprisijungęs ollo76

  • Įrašai: 699
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Man taip kazkada buvo su 1.9.Pacipavus ISKART atsirado vibracija.Nervindavo,ypac kai 4se vaziuoji pasireiksdavo,arba tempiant traliuka.Suzaidziau su kuro norma ir viskas OK.Vibracija kaip ranka nueme.

Neprisijungęs vilmiss

  • Įrašai: 20
    • Žiūrėti profilį
siaip normaliai vaziuojant nereiktu kelt apsuku daug. bet priverstas del tos vibracijos,, o jeigu tiksliau kaip suzaidei su ta norma?

Neprisijungęs diesel_power

  • Įrašai: 3129
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nu as tai pries tuos cipavimus. Pasakysiu is kitos puses, cipuojat nes norit daugiau galios, ir norit vaziuot su tom paciom sanaudom, tipo galingai ir taupiai bet va bedos lenda, dyzelis motoras turi dar 30proc rezerva, bet kiti mazgai, tokio rezervo neturi,jau nakalbam paie belekoki nusidevejima, reiskia Dievo ranka baudzia :D Manau reiktu nusipirkt galingesne masina, ipilt 1-2ltr kuro ir vaziuot be jokiu vibraciju ir turet dar didesni galios rezerva. Mano nuomone. PEACE

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
nu as tai pries tuos cipavimus. Pasakysiu is kitos puses, cipuojat nes norit daugiau galios, ir norit vaziuot su tom paciom sanaudom, tipo galingai ir taupiai bet va bedos lenda, dyzelis motoras turi dar 30proc rezerva, bet kiti mazgai, tokio rezervo neturi,jau nakalbam paie belekoki nusidevejima, reiskia Dievo ranka baudzia :D Manau reiktu nusipirkt galingesne masina, ipilt 1-2ltr kuro ir vaziuot be jokiu vibraciju ir turet dar didesni galios rezerva. Mano nuomone. PEACE
pasidomek labiau del kitu daliu rezervu,paskui reisk savo niekuom nepagrista nuomone.

Neprisijungęs diesel_power

  • Įrašai: 3129
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nenoriu gincytis del rezervu. Bet mano minti supratot.

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
ne.nesupratom.
kaip pavyzdys - ceshkes 103 kw smagratis identiskas benzo 2.2 turbo 169kw.
reikia dar pavyzdziu?
nori pasakyt kad jei super duper 5ltr benzas STOCK tai jam NIEKAS negali sugest vien todel kad stock?!!

Neprisijungęs diesel_power

  • Įrašai: 3129
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
As noriu pasakyt kad daug kas nori vos ne street racing dyzelio vaziuot su tom paciom sanaudom zinant tai kad tie dyzeliukai jau atraitoje min. po 350k km.

Neprisijungęs ollo76

  • Įrašai: 699
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto

Padidinau kuro norma ir dingo vibracija.Manau turbas slegi uzkelia per dideli o kuro truksta.Padariau norma 1.2 atrodo.

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
ir padaro tuos street racing ir is daugiau atraitojusiu,ir ka?
na taip,keliant galia islenda vienas kitas gedimas arba stumoklis,nu kam nenutinka :)
taip kad nera cia ko stumt ant dyzelio,jei su minimaliom islaidom pasiekiamas toks galios prieaugis tai kodel gi ne.

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Padidinau kuro norma ir dingo vibracija.Manau turbas slegi uzkelia per dideli o kuro truksta.Padariau norma 1.2 atrodo.
ir kaip vaziuojasi su 1.2 :D

Neprisijungęs acc

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1554
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kitoje temoje jau issiaiskino senai kad smagrates issimales.
Bet cia dar visi kardane iesko bedu? kaip taip?

Neprisijungęs M-T-M

  • Įrašai: 843
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nei smagratis nei kardanas siaip jau  (+)

Neprisijungęs raimis87

  • Įrašai: 256
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki,
Norėjau paklausti gal kas turi audi a6 (c4) 2,5 tdi quattro kardano pakabinamą guolį. Reikėtų pačio rėmo, tai gali būti išplyšęs.
Beje gal kam teko susidurti ar skiriasi kardanai 2,5 tdi q, 2,6 q, 2,8 q, 2,2t q, 4,2 q ?
Atsirado nemaloni vibracija, kai greitis apie 110 km/h. Be to jaučiamas laisvumas atleidinėjant sankabą. Žiemą ką tik užkūrus, kai variklio apsukos dar būdavo apie 1k važiuojant ir nuspaudus sankabą jaučiamas kirtimas toks transmisijoje. Kai pašyla auto šito efekto taip nebesijaučia... Laukiu iš senų quattro vilkų patarimų :)?
Kababinamas vizualiai neatrodo įplyšęs, bet kardanas nėra centre, o pasėdęs žemiau.
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Balandžio 15, 22:12:06 sukūrė raimis87 »

Neprisijungęs acc

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1554
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Uždėjo man paprasta smagrati nuo 100C4, visiškai dingo vibracija ant pilno gazo. Bėgėjasi labai švelniai.
Tačiau dabar kietai žemais sūkiais važiuoja, žemiau 1400 rpm. O tai truputi nuvylė
mašina labai čipsuota.

tai sakyčiau geriau būtų dėti nauja plaukiojanti smagrati, ir kažkiek nuvažinėjus vėl keisti....
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Gegužės 10, 11:35:18 sukūrė acc »

Neprisijungęs raimis87

  • Įrašai: 256
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki,

Po Vimotos cipo ir man jaučiasi vibracija reduktoriaus smarkiau spustelėjus pedala (4-5 begiu ties 2500 rpm). Kaip supratau variklis taip perduoda galią... Gal kas zino ar ta vibracija nepakenks, kuriem nors mazgam (reduktoriui ir pan...). Taip pat idomu kai ta vibracija (birbimas atsiranda) kas ten vyksta, iš kur tas garsas? Kardanas šokinėja ar reduktorius vibruoja ant pagalviu? Kaip supratau reikia laikyti aukstesnes apsukas, t.y. vazineti zemesniais begiais. Ar vaziuoti i vimota kad prisuktu?

Neprisijungęs AVANTgarde

  • Įrašai: 1494
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Sveiki,

Po Vimotos cipo ir man jaučiasi vibracija reduktoriaus smarkiau spustelėjus pedala (4-5 begiu ties 2500 rpm). Kaip supratau variklis taip perduoda galią... Gal kas zino ar ta vibracija nepakenks, kuriem nors mazgam (reduktoriui ir pan...). Taip pat idomu kai ta vibracija (birbimas atsiranda) kas ten vyksta, iš kur tas garsas? Kardanas šokinėja ar reduktorius vibruoja ant pagalviu? Kaip supratau reikia laikyti aukstesnes apsukas, t.y. vazineti zemesniais begiais. Ar vaziuoti i vimota kad prisuktu?

vibruoja ne reduktorius, o smagratis, tiesiog važiuodamas 4-5 bėgiu, kai nori stipriau paspausti, žemink pavarą. Nevažiuok, kad prisuktų geriau išmok važiuoti, kad nevibruotų :smoke:

Neprisijungęs raimis87

  • Įrašai: 256
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
vibruoja ne reduktorius, o smagratis, tiesiog važiuodamas 4-5 bėgiu, kai nori stipriau paspausti, žemink pavarą. Nevažiuok, kad prisuktų geriau išmok važiuoti, kad nevibruotų :smoke:
Aisku. Bet garsas konkreciai is galo pareina, arba bent taip atrodo... Bandysim vaziuoti, kad nevibruotu :)