Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - ech

Puslapiai: [1] 2 3
1
Audi C4 / Re: Beda. Traukia i sona
« Įrašytas: 2011 Sausio 25, 16:55:47  »


Pas mane ne Q, bet taip pat buvo.. po suvedimo viskas susitvarke.  Meistrelis jurgelis iskart pasake, kad suvedimas pabeges (keiciau traukiu antgalius). Zodziu vaziuojant keliu i kuria puse pasukdavau i ta puse ir traukdavo. Gal taviskis meistrelis nedareguliavo.

Kai amortikas priekinis issimales buvo tai duodant gazo i desine traukdavo atleidus i kaire. Pasikeiciau amortikus viskas pasitvarke. Panasi situacija buvo dar su sena 80 pas ja keiciant amortizatorius meistrai nesudejo ekscentriniu saibu. Tai amortizatorius tik gaves apktova pasislinkdavo i sona ko pasekoje traugdavo i viena ar kita puse.   


Dabar pasikeiciau glainio tilto salenblokus pradejo i desine traukt.. kazi negali but kad meistrelis jurgelis nevienodai salenblokus idejo ?  ?!?

2
Audi C4 / Re: greičių ėžės užimas a6 (c4) 2,5tdi 6 begiai
« Įrašytas: 2011 Sausio 06, 08:50:12  »

jei vienas dantis sugedo dedam protezus..

jei 6 bėgė sugedo dedam 5 bėgę ta sugedo 4 bėgę mažiau jau nebūna?


geliu tikriausiai žmonai kasdien perki kad nepakeistu tavęs  :)

3
Audi C4 / greičių dėžės užimas a6 (c4) 2,5tdi 6 bėgiai
« Įrašytas: 2011 Sausio 05, 23:54:17  »
Sveiki,

važiuodamas pažįstamo mašina išgirdau dėžės ūžimą....
 
garsas pasigirsta jau nuo 40km/h. kuo greičiau važiuoji tuo garsiau.
garsas nepriklauso nuo pasirinktos pavaros.
garsas beveik nekinta nuo apkrovos. (tik nuo greičio)
sankabos išminimas reikšmės garsui neturi (guolis išminimo atmetamas)

pasikėlus ant keltuvo pasimatė, kad vairuotojo puses tarp vidines granatos ir dėžės prabėga tepalas, kiekis nedidelis, nes dapylė tik 450g.

serviso vadovas paskambino kažkokiam dėžių remontininkui pakalbėjo veliau įjungė garsiakalbi anas kaip iš knygutės pasakė "šitų dėžių liga reikia imt dėžę keist guoli.. originalus guolis 750 bet jų nėra, nes jau nebegamina.. bet aš dar turiu kaina 450lt."

serviso meistras konstatavo dezes kairio guolio susidevejima.

serviso meistro (tikriausiai vadovas) numatomi remonto kaštai:

300lt. dėžės išimimas uždėjimas.
450 guolis (kokio velnio tokia kaina)
200 guolio keitimas (reikia "pasileist" visą dėžę, kad pakeist guoli)

Taigi klausiu:

Ar čia musu audi liga?
Ar kas susidūrėt su tokia problema?
Ar reikia išimt dėže norint pakeist ta guoli?
Ar galit įmest brėžinius kaip ten kas su kuo?
Gal žinot guolio kodą-kainą?
Lauksiu meistrų su "kaire ir dešine ranka" rekomendacijų pageidautina Kaune.

garsas sklinda iš dėžės atmeskim visa kita pvz. ratu guolius, kaladėles, stabdžių būgnų apsaugas... 
 

4
Elektros skyrius / Re: Akumo pakrovejas...
« Įrašytas: 2010 Gruodžio 29, 10:32:09  »
Per metus laiko reziume nebus dar matau  :P

5
Audi C4 / Re: Prie apsuku pučia šita ora ant laisvu šalta
« Įrašytas: 2010 Lapkričio 28, 10:58:18  »
Viskas norma





Kai viskas norma tada syla.

Nepamirsk vandens pumpos. gal jau paskurinioji jai.
Duju reduktorius stipriai mazina vandens pralaiduma. Jei reguktoriaus sildymas pajungtas nuo peciuko slangu nuosekliai, tada panasiai buna kaip pas tave.
Variantas kad ir peciukas pasikises.



6

tu geriau parasyk ko nekeite tada lengviau bus  :)

7
Yra tam servisai skirti,nuvaryk patikrins,pakeis ir nebildes,nes cia tavo papasakojimams,tai gali visko priburti,o naudos tau bus jokios.

tai isvis tada naikinkit foruma  :V nes servisai yra  :)

8

stabilizatoriaus laikanciasias gumas ziurejai?

9
Važiuoklės skyrius / Re: vidines granatos gumos keitimas
« Įrašytas: 2010 Balandžio 11, 20:08:56  »

geriau nuvaryk pas meistrus.., nes jei kyla tokie klausimai, tai man kyla klausimai apie tavo technikos suvokimo laipsni.


10

cia greiciausiai stabilizaroriaus traukes. imat su daraugu masina ir subuojat i sonus lugioj vietoj pasistate. jei girdesis dunksejimas tai traukes. jei nesigirdi nieko tada paimi ir patikrini rankom tas traukeles.

11
Važiuoklės skyrius / Re: Audi 80 neklauso vairas
« Įrašytas: 2010 Balandžio 11, 19:53:41  »


pas man kaip tokia problma buvo...

Tai amortikas buvo kaltas. pasikeiciau abu viskas prapuole. esme tame, kad duodant gazo ratas pasiduodavo i prieki ir dingsta suvedimas ir isvirtimas. vaira reikedavo pasukt pries "gala" 30 laipsniu kad tiesiai vaziuotu.

12
Audi C4 / Re: Sedyniu plovimas
« Įrašytas: 2010 Vasario 22, 23:04:56  »
Kad skalbtu skalbykleje niekad nesu girdejes...
esu darbavesis svaros broliuose ir zinau kaip daromis sausiakai, cheminiai ir pan.
paciam svarbu tureti vandeniu plaunanti siurbli ir chemini pats gali pasidaryti (aisku dar valikliu prireiks ir laiko)

plaunamas ne problema.. gal gali papasakot apie chemija?

13
Audi C4 / Sedyniu plovimas
« Įrašytas: 2010 Vasario 22, 22:39:25  »


Pas mane silkinis (bent taip sake kazkas)

atrodo lasas nukrito ir iskart plemas  :/

gal koks ukininkas vazinejo ir sedyne persigere, o pardavejas chemini padare tik pavirsiu nusiurbe  :(

tai sakau gal kas zino ar nusiima sedyniu apmusalas  ir ar galima ji skalbti skalbykleje... 
gal dar vietomis su keleivo galima sukeist.


14
Audi C4 / Re: Langu purkstukai
« Įrašytas: 2010 Vasario 22, 22:28:39  »

BMW turejau toks sutrikimas buvo... valydamas savarzele pazedziau pasildyma tai sudege  :( (ilgai ieskojau kol radau... retas buvo)

tai siulau pravalyt su kompresorium.. o tada susidet filtriukus pries pat purkstukus taip pamirsi bedas

nepamenu kur pirkau, bet tokie mazyciai yra niekam nemaiso

15
Elektros skyrius / Re: Akumo pakrovejas...
« Įrašytas: 2010 Vasario 19, 08:14:36  »
bet tas impulsinis nieko gero jei pvz akumas ilga laika stovejas nudvese su tokiu tai jau nebepakrausi normalei  :V

~170 lietuvisku

16
Audi C4 / Re: a6 (c4) start prie -17laipsniu TDI
« Įrašytas: 2010 Vasario 07, 22:58:10  »
Sveiki. Prieš pora dienų įsigyjau audi a6 1996metu sedana su 2.5L 103kw varikliu. Pirkau parvaryta is Vokietijos. Pakolkas dar nieko jai nedariau: kokia gavau, tokia ir yra. Tik va kažkaip nelabai norejo kurtis prie -5  :) Žvakes šildo gal kokias 5 sec(tikriausiai prailginto šildymo) ir tada dar reikia gal 4-5sec pasukt, kol nustveria. Žiūrėsim kaip kursis, kai sutvarkysiu visą. Palinkėkit sėmkės su nauju pirkiniu...

jei del sekmes palinkejimo parsei tada dziaugiuosi uz tave  :)  ir SEKMES 

17
Elektros skyrius / Re: Aušinimo skysčio pakaitinimo žvakės
« Įrašytas: 2010 Vasario 07, 10:04:35  »


As cia kaip is dangaus iskrites, bet...

pas musiskes A6(c4) visas yra tas elektrinis peciukas??

kurioi vietoj jis stovi?


pas mane rytais masina uzvedus plasmase svylancia smirda veliau nieko. gal cia is to ta smarve.. 

cia specifinis klimos kvapas :D




eik jau...  as jau galvojau gesintuva papildoma nusipirkt... kazi kaip ji panaikint ?

18
Elektros skyrius / Re: Aušinimo skysčio pakaitinimo žvakės
« Įrašytas: 2010 Vasario 07, 01:05:31  »


As cia kaip is dangaus iskrites, bet...

pas musiskes A6(c4) visas yra tas elektrinis peciukas??

kurioi vietoj jis stovi?


pas mane rytais masina uzvedus plasmase svylancia smirda veliau nieko. gal cia is to ta smarve.. 

19
Elektros skyrius / Akumo pakrovejas...
« Įrašytas: 2010 Vasario 07, 00:54:56  »


Sumasciau tevui nupirkt pakroveja, vazineja jis mazais atstumais pavaziuoja 3 kilometrus gesina per pietus vel 3 papietaves.... zodziu supratot.  :)

o ir man manau kartais praverstu palepint akuma.

Skaiciau kazkokie nauji yra http://www.autoservisuiranga.lt/content/view/931/329/ inpulsiniai. Kaina nedidele raso, kad visapusiskai geras.

ka manot? ka patys naudojat?    ?!? 

20
Audi C4 / Re: 2.5tdi kaitinimo zvakiu tikrinimas
« Įrašytas: 2010 Sausio 28, 17:14:59  »

va.. kaip as zvakes tikrinau





deja isukunedamas atgal koses prisiviriau :(

Ka prisidirbai? aš netokias susukes buvau :)


o patikrint lengviau po viena prie akumo pajungt, nereikia rišt į kruva visų.


as susukes matau ar vienodai greitai kaista visos ir tiek skaiciuojant sunku pataikyt.


zvake prasukes buvau yra tema.. bet issisprendziau nesunkiai ff

21
Audi C4 / Re: a6 (c4) start prie -17laipsniu TDI
« Įrašytas: 2010 Sausio 27, 23:34:57  »


Turiu eskorta.. siurblys parejas uzsiveda ir kol saltas melyna duma meta negraziai dirba. Apsilus dumas sumazeja, bet nedingsta. Tad pilnai tikiu, kad problema gali buti susijusi su siurbliu arba tuo kas ji valdo.  :V

Del gazavimo laisvomis iki 3000 tai.. as jei savo po grazaus vazinejimu pagazuoju, tai sauna taip, kad nesimato nieko paskui vaziuojancio...
Jei ryta uzsivedes pagazuociau taip tai gal ir pas mane melynas dumas pasirodytu.. bet nebandysiu  (-)

22
Audi C4 / Re: a6 (c4) start prie -17laipsniu TDI
« Įrašytas: 2010 Sausio 25, 21:21:14  »
Ka gi. Vakar prie -20 neuzkuriau savos. Buvo degimas 60vnt. Tapacia diena uzdejau naujai degima, 9laipsniiai pries mirties taska (arba 120vnt).
Sian uzkuriau, bet is antro bandymo. T.y. sildau viena karta, 10s greziu, sildau viena karta, 10 greziu ir uzsivede. O termometras rode -23.5.
Tepalas 10W40, kuri reiktu jau keisti. Akumas ne is naujausiu. Tiesa juodas plemas po duslintuvu masinos zenkliai mazesnis nei vakarykstis.

Siaip stveria motoras, bet be starterio gesta.

Na o kuras neaisku koks, tikrai ne is LT.

Beje ant 9laipsniu motoras dirba kieciau (triuksmas) bet del galios ar sanaudu skirtumo nepajutau. Tiesa pagal BC sanaudos netgi sumazejo.


siulau kada alaus ikalt po bokaliuka papasakotum apie savo ekspermentus gyvai.. o gal kokie susitikimai vyksta Audieciu ?

23
Audi C4 / Re: a6 (c4) start prie -17laipsniu TDI
« Įrašytas: 2010 Sausio 25, 18:50:03  »
Re: a6 (c4) start prie -30 laipsniu TDI
toks turetu jau but pavadinimas

tema kurta dar prie -17  :P

24
Audi C4 / Re: 2,5 tdi prasukau pakaitinimo zvake
« Įrašytas: 2010 Sausio 25, 18:48:50  »


susalau, bet isisprendziau....  ff

ryte nusipirkau sriegikli (jei neduok die kam reiktu diametras 10 zinksnis1) 20lt. ir zvake 25lt bosch.

prasriegiau lengvai, pasukau starteriu, kad ispustu kokia drozle, tada isukau zvake rankom. dasukau raktu ir bisio.

pasirodo zvake baisiai atrode, bet vidui tik pora apviju sugadinta.


25
Audi C4 / Re: a6 (c4) start prie -17laipsniu TDI
« Įrašytas: 2010 Sausio 25, 18:26:54  »


Nu va as ir pasidziaugsiu...  8-P  pasildziau pora kartu pradejo sukt sunkiai, akumas isikroves (savaitgali tik uzvesdavau ir uzgesindavau) pradejo griebt greitai, bet nesugebejo be starterio dirbt, tai sukau kartu su varikliu ir po kokiu 7 sekundziu jau dirbo. pasipurte pora sekundziu ir fsio.

Puslapiai: [1] 2 3