Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Gulbe

Puslapiai: [1]
1
Audi A3 / S3 / Re: Audi a3 skyrius
« Įrašytas: 2019 Sausio 25, 10:55:58  »
Paaiškinkit man, nesusipratėlei, vieną momentą - kodėl mobil.de puslapyje, kur parduoda tiesioginiai savininkai (arba vokiški dyleriai) mašinų kainos yra žymiai didesnės, nei tokių pačių modelių pas mus?
Nusižiūrėjau A3, 2012m., mechaninė pd, 1,6l dyzelis su 190000km rida. Prašo apie 6500eur. Pasitikrinau per ..........., kažkokių esminių problemų neparodė. Sudvejojau-registruota Lt ne taip ir seniai-tik vasarą, o dabar staiga parduoda, ir dar už nelabai didelę (sąlyginai) kainą.
Gal yra kažkokių tokios mašinos niuansų, dėl ko nesinorėtų jos turėti? Kiek paskaitinėjau, nusimanančių žmonių čia daug, gal kažkas pakomentuotų :)

Puslapiai: [1]