Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - 7Gs

Puslapiai: [1]
1
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2013 Balandžio 28, 22:58:35  »
Jei jau tokia tema apie steika... Ar yra nors viena vieta, kur tikrai gerai keptu steika? Gal kas esate atrade?

Nidos seklyčia, tikrai labai skaniai buvo iškeptas steikas, tik va, kainos tai kandžiojasi, 50 lietuviškų ir nuėjus nelabai girdisi lietuviškai kalbančių žmonių, vokietukai pagrinde  :bedantis:
Dar šiaip skaniai užkramsnoti yra tekę Svarstyklėse

2
Audi C5 / Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2013 Balandžio 28, 22:54:18  »
~600+, tiksliai tikrai neatsimenu

3
Audi C5 / Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2013 Balandžio 28, 18:34:33  »
Gal kas žino kiek sveria a6 c5 2.5tdi katalizatorius?

Jei tiksliai pamenu, maniškis svėrė 2kg su keliais gramais  :bedantis:

4
Audi C5 / Re: a6 c5 sanaudos ir trauka (problemos)
« Įrašytas: 2013 Balandžio 26, 21:16:11  »
Nu tai kai normalią diagnostiką padarys, tai galės pažiūrėti kas blogai  :) Ar oro srauto matuoklė nedirba, ar turbina nepakankamai slėgio duoda ar dar bala žino kas :)

5
Audi C5 / Re: a6 c5 sanaudos ir trauka (problemos)
« Įrašytas: 2013 Balandžio 26, 14:20:23  »
Tai klaidų nuskaitymas nerodo problemų? Nes jei tikrąją diagnostiką tau darė ir pravažiavo su automobiliu, pamatavo parametrus ir jie yra tokie, kokie turi būti, tai bėdos kaip ir nėra. Dėl metimo į žemesnę pavarą, tai žiūrint kokia situacija yra, bet jei tu mini 50km/h ant 4 bėgio ir spusteli sunkiau pedalą, tai mes į žemesnę pavarą.

6
Audi C5 / Re: Problema su stabdžiais
« Įrašytas: 2013 Kovo 28, 18:19:29  »
Manau šitoje temoje ( http://www.audiklubas.com/forumas/vilnius/geri-meistriukai-servisiukai/ ) rasi, dėl stabdžių sistemos gedimo tai abejoju ar tau kas tiksliai pasakys per forumą  :)

Puslapiai: [1]