Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - CTAPblK

Puslapiai: [1] 2 3 ... 7
1
Modifikacija pagal VIN koda / Re: Modifikacija pagal VIN koda
« Įrašytas: 2017 Sausio 07, 20:32:27  »
Buciau dekingas uz info wault64b72n150113

2
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2015 Birželio 08, 01:39:19  »
ozo 6 pildimas 10 euru. ir dazai ir tepalas. ir ner skirtumo tuscia sistema ar tik 100 gramu dapilti  :D tai manau ir remontas kosmosa nekainuos  :G

3
Važiuoklės skyrius / Re: A6 c5 vairo kolonele
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 08, 20:13:39  »
matit tu gyvai nebuvai mates isarditos kaloneles. o tik vadovaujasi info is knygu  ir is spalvotu paveiksleliu.

nepyk. bet tema nera apie vidurius kaloneles. manu daugiau neverta diskutoti apie kazkokius salnikelius ir gumites apie kurios cia mazai kas ir  nenusimano.

4
Važiuoklės skyrius / Re: A6 c5 vairo kolonele
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 08, 19:41:05  »
nenoriu ginciotys! bet valdymo sistemoi nera jokio SALNIKO! kalonelei salniku yra 4. poto eina sandarinimo ziedas. stumoklio ziedas kuris yra plasmasinis. po plasmase yra guminis ziedas. ir slieke yra plasmasiniai ziedai po kureis irgi sliapiasi guminiai ziedai.
apie kokius tu salnikus sneki???

5
Dyzeliniai varikliai / Re: a6(c6) 2.0tdi dreba variklis ant laisvu apsuku
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 08, 19:38:24  »
kiek bandziau as nekaip negaliu prisijungti prie tos elsos  (z)

6
Audi C5 / Re: A6 C5 Vairo kolonėlė.
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 08, 19:34:00  »
apie kokius cia paankstinimo budus snekat?  :-]


kalonelei tikrai paankstinsit mirti jei nepriziuresit pylniku (vairo traukiu apsaugu) jie turi buti sandarus, nesusukti. ir ne kiauri!

Reguliavimas kalonelei tam ir skirtas kad paverzti laisvuma kuris atsiranda nuo nusidevejimo! nemokant tinkamai paverzti tikrai padarisit daugiau diskomforto nei kazka naudingo. Jei nusidevejimas didelis tai ir tas paverzimas mazai padieda.

Del restaurotu traukiu ir sarniru, kiek esu susidures tai tikrai nesamone. tos dalis tikrai gan ilgai nekliba. bet is kitos puses net neeina vairo pasukti  :-] kur pasuki ten ir vaziuoji. jis negrizta i centra. autostrada ar meste turi gauditi pastovei auto.

7
Dyzeliniai varikliai / Re: a6(c6) 2.0tdi dreba variklis ant laisvu apsuku
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 08, 18:44:42  »
labai aktualu ir man.

jei maistras buvo isardes tuos velenus, nepazimejo kaip jie stovejo ir bele kaip sudejo atgal. ar imanoma jas kaip nors istatiti is naujo? kiek perskaiciau info. tai zmones raso kad ten jokiu metkiu nera. o kaip is tikruju?

8
Važiuoklės skyrius / Re: A6 c5 vairo kolonele
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 08, 18:20:38  »
''pramustas salnykas kazkuris''

9
Važiuoklės skyrius / Re: A6 c5 vairo kolonele
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 08, 17:57:58  »
tai kad jei salnika pramustu tai kalonele leistu skisti. o cia aiskiai matosi kad problema su slieku. jei nusidevejimo korpuse nera tai uzteks sutvarkyti sleka arba ji pakeisti. bet pagal mane 75% kad bus korpuso nusidevejimas ir reikes keisti visa kalonele.

10
Audi C4 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2014 Liepos 13, 08:24:16  »
gal pas tave kalonele su servotroniku ir jis arba neveikia arba nepajungtas. tai tokiu atveju vairas irgi sunkiau suksis.
vienu zodziu uzkurk, sukdamas vaira duok apsuku iki 3.5-4 jei vairas prades suktis lengviau o kai apsukas nukrys sunkiau vel tai kaltas siurblys. nedapumpoja. jei jokio skyrtumo tai ne siurblyje problema. servatronikas jei stovy tai kaip tik ant sleko po stabdziu vakumo. ten nei rankos neikisi nei veidrodelio kokio kad nors paziureti ar yra jis. nebent is salono puses nuimti apsaugine slieko guma ir pro ta skyle iseis ka pamatiti.

11
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2014 Birželio 03, 00:35:49  »

12
Dyzeliniai varikliai / Re: turiu klausima del wastegate
« Įrašytas: 2014 Gegužės 22, 20:59:26  »
wipas tu gal ir teisus. bet  planai biski pasikeite. ir siai denai tiek investuoti i auto negaliu. yra svarbesniu reikalu, tuo labiau ten suma zenklai didesne negu turlingai
gtb22 ~1000lt
kolektorius ~ 450lt
interkuleri didesni reikes dar ~650 su zarnom :-(

va tau ir turbo su koliku pakeisti....

13
Dyzeliniai varikliai / Re: turiu klausima del wastegate
« Įrašytas: 2014 Gegužės 21, 20:13:49  »
sleginis aktuatorius.

isgreziau skyle kolike. ir manometru matavau.

14
Dyzeliniai varikliai / Re: turiu klausima del wastegate
« Įrašytas: 2014 Gegužės 21, 11:31:33  »
Jo slegis tai geras susidaro... Siaip idomu ka tas slegis daro: triuksmas, trukimo tikimybe ar pan? Labai idomu kaip vaziuoja zveriukas. Jei imanoma video butu idomu labai :)
Prie tokio slegio tesiog dusta. Apsipila dumais ir nevaziuoja.
Jokio video nera. Nera ka ten filmoti kol galus nesuvesiu. Nebent padususi zveriuka :bedantis:

Dabar turbo valda pati save.

15
Dyzeliniai varikliai / turiu klausima del wastegate
« Įrašytas: 2014 Gegužės 20, 21:09:33  »
turiu klausima del wastegate.
ael variklis vnt20 turbo mechaninis valdimas.
  po kai kuriu modifikaciju mano dizelinei audi ismetimo kolektorija susidaro laaabai didelis spaudimas. prie 1.5bar isiurbimo kolektorija ismetimo kolektorija ~4bar. prie 2 bar ismetimo ~6 bar.
Kaip manot turiu nuo ael variklio EGR voztuva. planuoju ji pajungti kaip wastegate. na is ismetimo kolektorio lisnas dujos per egr eis i duslintuva. pre egr voztuvo pajungsiu vakuma nuo n75 daviklio. kuris gamikliskai kazkada ir valde turbinos  vestgeica. ar uzteks egr skyles 20mm tiek baru numesti?

16
Dyzeliniai varikliai / Re: kas degina tepala? audi a6 c4 2.5tdi 103kw
« Įrašytas: 2014 Gegužės 08, 00:52:17  »
kai audi nupirkau ant 3 stukuku ~ 1l reikejo dapilti. pakeiciau voztuvu salnikelius. tai kas 8k tepala keiciu 0,5l dapilu  (h)

17
Patarimai esant garaže / Re: 1,9 TDI siurblio restauravimas
« Įrašytas: 2014 Gegužės 06, 19:21:11  »
Pakeiciai i dedesnius pralaidumo angalius. Tai pastebejau kad ant karsto ant laisvu siek tek plaukioja apsukas.  Isardzius el. Dali. Drozliu nepastebeta. Ant magneto keli drozlites prilipe. Surinkus atgal. Pulsacija dingo. Ten gal ne tek del drozliu pulsoja kiek perlituoti kontaktai. Ir is naujo prisukta apvija ta. PAS MANE TA APVIJA PRISUKTA BUVO SU KAIRIOJU SREGIU!!

18
Važiuoklės skyrius / Re: A6 c5 vairo kolonele
« Įrašytas: 2014 Balandžio 26, 00:02:43  »
audi gal ir nemato. bet kitose kur elektronika biski mandresne tikrai rodo.

19
Važiuoklės skyrius / Re: A6 c5 vairo kolonele
« Įrašytas: 2014 Balandžio 25, 23:41:01  »
kam tau tas servotronikas? ir amortikas?
amortikas dedamas i auto su didesne kubatura, su sunkesniu varikliu kad biski maziau metitu per kelia. pvz. 1.9tdi jo tikrai nereikia. patikiek.
kam tau isradinet dvirati? del to servatroniko? pati kalonele siek tek brangesne. nepadarisi valdimo tikrai nusivilsi sukdamas vaira, dedi ta kalonele kokia priklauso ir sukasi tas vairas taip kaip priklauso!

20
Važiuoklės skyrius / Re: A6 c5 vairo kolonele
« Įrašytas: 2014 Balandžio 25, 23:29:56  »
matai irgi yra skirtingu zmoniu ir variantu. uzdet tik kad veitktu. ir sutvarkiti taip kaip priklauso.

i auto kuri buvo su servatroniku jei nera kitos iseites galima det be servotroniko. vairas bus siek tiek suunkesnis negu pres buvo. bet tada kompas mes klaida kad servotronik error. kitose masinose uzsidega stabilizavimo sistemos klaida.
i auto be servotroniko jei nera kitos iseites  det su servotroniku galima, jinai veiks bet daug sunkiau vairas suksis. uztat klaidu jokiu nemes :)
as  buvau susidures ir ne kart. kai zmones net siurbli keisti nori kai servotronikas nustoja veikti, panasu kaip nedapumpoja siurblis. bet sutvarkus servotronika isvaziuoja patenkinti :)

21
Važiuoklės skyrius / Re: A6 c5 vairo kolonele
« Įrašytas: 2014 Balandžio 25, 23:05:04  »
labai klisti.  pasiduomekit servotroniko veikimo principa. taip  su servo troniku biski lengviau sukasi negu be servotroniko. bet jeigu nepaduot itampos ant servotroniko tai voztuvas uzdaritas ir kalonele neveikia 100% vairas suksis daug sunkaiu negu kolonele be servotroniku.

22
Važiuoklės skyrius / Re: A6 c5 vairo kolonele
« Įrašytas: 2014 Balandžio 25, 22:45:39  »
o neisidejus reles is koloneles naudos bus tik 50%  :-]

23
Vilnius / Re: Nerekomenduojami meistreliai ir servisiukai
« Įrašytas: 2014 Balandžio 25, 21:47:43  »
vaistus savaite geriu del sito zmogaus, skambineja naktim
geriau jau nieko nerasitum  :G

Del telefono pokalbio irasimo kartoji mano zodzius kaip vaikas. (cia mano zodziai buvo jam, --Gailiosiu kad neiraseu pokalbi, jis labai butu ne i nauda jums--) kas  man buvo atsakita Tu gaudai mane ant zodziu  :bedantis:   BUCIAU IRASES TIKRAI PARASICIAU SKUNDA I KOKYBES INSPEKCIJA IR POLICIJA UZ GRASINIMUS  ;)
savo poste tu galvoji as veltui data ir  laika nurodziau kelinta tau skambinau???  :goodboy:

ble jus duodat. tu aiskinai kad prie 250 durnioja ir negalima jas suregulioti!!! sureguliavot 240.  nors kompjuterinis pretaisas siandien dizel servise parode 220-234max
JUS APSIEMEt DARIT DARBA  (PAKELTI SPAUDIMA IKI 250BAR) NORS GYVENIME TOKIU SAIBU NETUREJOT (MEISTRO ZODZIAI KURIS PERINKINEJO FARSUNKES!
del kainos kuria nurodet tokia ir mokejau. NEI NOLAIDOS NEI DAMOKET NEPRASIAU!!! 3 sikius tikslinau uz viena ar uz visas!  kaip veiks farsunke jei lift sensorio neidejot i ja  (z)
buvo atvezta ir parodita jums ka jus pridaret.  PO PUSVALDZIO GINCU supratot ka pridaret ir idejot sensori is velnio zino kur. ar veiks jinai dabar? ir  kam jinai jau man jei jau kta nupirkta!

Disel servis sureguliavo 252-254 tikrinta elektroniniu pretaisu! sureguliavo ir su nedidele nuolaidele sumokejau 150lt ir nieko man ne sugadino!!!! labai mandagiai elgesi. (aiskiai pasake jei tir balvonai su kitu slegiu nepridare tai vaziuos gerai)
JAUTI SKIRTUMA??? mazai kad sugadinot, pirkau kita farsunke del jusu kaltes. o jus nax.j siunciat  ir aiskinat kad luzusios jau buvo.
PAlikti jums masina?? tai farsunke sugebat sugadinti tai ka su  masina butume pridare????  :think:

O ka jus norejot isgirsti po visu gasdinimu ir nax.j siuntinejimu kad va jau vaziuoju?? nors buvo paaiskinta kad darbo dienom as atvaziuoti negaliu pas jus. o jus sestadieni nedirbot. tuo labiau vistek itikinot atvaziuoti bet kam?? gad aiskinti kad jus neko nelauzet? kad iki jusu jau buvo sulauzita??? 
SUgaisiau dvi denas savo laiko, tiek nervu, nuostolis uz darba 70lt(labai sunkiai bet grazinta) NAudota vien farsunke 150. sudegintas kuras ~30lt. du sikius reikejo keisti sajbas po farsunkem 2x15lt ir koks rezultatas???
po jusu remonto teko vaziouti i kita firma ir perdarineti viska. ir vel moketi gerai kad nors suprato mane ir teko sumoketi tik 150lt
TUO LABIAU NE TIK PASAKE BET IR PARODE KAD PRIE 250 BAR VIEIKIA KUO PUIKIAUSEI!!!!!

p.s. www.dyzelservisas.lt/  siuo atveju RESPEKT ir UVAZUXA  :H

24
Vilnius / Re: Nerekomenduojami meistreliai ir servisiukai
« Įrašytas: 2014 Balandžio 24, 19:40:30  »
 869986203 Andrius garazasTDI  http://audagena.lt/

Vis del to parasisiu apie viena tikrai nerekomenduojama servisa. Diena buvau parases jau, poto sulaukiau skambuti ale jie nori viska istaisiti, tai posta istriniau. Bet nuvaziavus pas jos isgirdau ta pacia dainele.

Viskas viko taip.
Forume susirasiau su garazasTDI del purstuku angaliu keitimo ir sliegio sureguliavimo ~250bar. man atrase kad gali ir parase kaina. patikslinus ta suma uz viena purstuka ar uz visus gavau atsakima kad uz visus likau labai patenkintas.
praejo kazkiek laiko, atkeliavo mano angalei. paskambinus  869986203 Andrius (balandzio pradzioi) man pasake kad dabar padangu bumas, skambink balandzio antroi pusei. atejo ta balondzio antra puse balandzio 22 diena paskambinus paklauses ar galiu jau vezti farsunkes, ir dar karta pasakiau kad reikia 250 bar! kad angaliai yra pralaidesni  ir patikslinau kaina. atsakima gavau teigiama.
Balandzio 23 apie 11 ryto farsunkes jau buvo pristatitos per savo "kurjeri" dar karta pamineta apie 250bar!
apie 15 val gavom skambuti kad jau sutvarkita galim pasiimti.
Atsiimant farsunkes pasake kad barus padare ~240 nes prie 250 jie kazkokiu budu durnioja.

nu ka padarysiu pagalvojau as ir idejau i auto. surinkus auto. uzkurus. pradejo mirkseti zvakes lempute. auto vos vaziavo. pajungus kompa rode Lift sensor 
paskambinus  numeriu 86998623 19.03val. paklausiau gal ka blogai surinko. atsakymas NE VISKAS TVARKOI.
man auto reikalingas labai be jo nekur. vazinet reikia o nevaziuoja nors tu stumk ja.
nusprendziau nupirkti kita farsunke su davikliu ir ideti kad nors vazioti galima butu.
19.38 skambinau antra karta ispeti kad pirksiu kita farsunke ir permesiu pats angali kad jie nieko poto nesakitu kad as pats ilindau ten. ir dar karta paklausiau apie slegi. Slegis jau sumazejo iki 230-240  :)
atsakimas del angalio keitimo buvo teigiamas. Del neveikimo vel pasake kad viskas gerai. del viso pikto is ryto apie 10 paskambink jis su meistru pakalbes.
radus farsunke 150lt isardziau ja paziurejau kaip atrodo vidurei. tada isardziau savo po ju remonto. o ten isvis kitokie vidurei sukisti. Vienu zodziu vidurius kazkokiu budu forsunkei su davikliu atsudure vidurei be daviklio.

Apie 11 valanda paskambinau iskart nepuoliau kaip megsta kiti, paklausiau ar teiravosi del mano farsunkes. atsake tuoi paklaus. telefone girdejau pokalbi kaip meistras sakie kad viska gerai padare ir neprisieme atsakomibes. NA man jau nebuvo ka ir dariti, Sakau tada as jums papasakosiu. Iskart pradejo pyktis. nenorejo klausiti, pradejo rekti. galu galia ATVIRU TEKSTU PASIUNTE NACH.J
Sakau nenorit geruoju rasisiu skunda ir pokalbis buvo baiktas.
praejus 20 min. sulaukiau skambuti.    AS JAU KAVOS ATSIGERIAU NUSIRAMINAU GALIMA SNEKETI
as pasakiau kad mes jau snekejom ir rasisiu skunda i kokybes inspekcija.  dar kazkiek pasnekejom jis itikino mane atvaziouti ir viska istaisiti. Sutikau bet veltui ( del to buvo ir istrintas postas)
tik iejus pro duris i ta garaza. Andrius pradejo pulti ir vel aiskinti gad cia iki ju taip buvo padarita.  pasipile visokie atmazai, sugadinta, sulauzita jau iki ju.
REKAVO ant viso serviso. kumsciu stukseno per stala. Grasino man, Pasakiau kad iskvesiu policija ir toliau bendrausim normalei. KVESK ATSAKE JIS AR ZINAI KIEK IS CIA JAU ISVEZE TOKIU KAIP AS!! apsiramino biski ir nuejo prie kompo.
PAKLAUSES ar gerai darai kad sugadini kliento dalis grasini ir siuntineji klienta nach.j Atsake visada taip daro!!
Dar buvo daug pikcio ir nekam nereikalingu diskusiju.
GALU GALE ISAISKEJO KAD SLEGI JIE MAN PADARE KOKI JIE GALEJO AR KOKS JIEMS PASIRUOSE GERIAUSIAS  (wow)   mano norimu 250 net ir nekvepejo.
Meistras kuris keite angalius aiskiai man pasake tokiu saibu nekad gyvenime neturejo. ir padare viska ka galejo.

Dar kazkiek nereikalingu deskusiju ir pinigelius uz atlikta darba man grazino. o uz farsunke kompensuot nenorejo.
 apsisukau ir isejau.

NUVAZIAVUS I diZEL servisa liepovkei. papasakojau ka pridare ir ka noriu is tu farsunkiu padariti. Gavau atsakima. jei jie tau va taip va beleka pridare mesk lauk jos ir geriausei  pirk kitos farsunkes jei nori kad idealei  sureguliotu.
pirma atsidarimo slegi jie suregulios bet antro atsidarimo  slegio jie negali pamatuoti, ir jei ten irgi keiteliota tai auto gyvenime nevaziuos normalei.
Kitu forsunkiu dabar tikrai nepirksiu, nes tiek lisnu pinigu nera. bandisiu sitas suregulioti normalei.
RYtoi pridosiu dizel servisui.

Kolkas nuostolis 150lt is sugadinta nuotaika dviem dienom. ka pasakis dizel servisas po va tokiu darbu net nezinau...


25
Gyvenimo pomėgiai, interesai, hobi ar kita... / Re: Fotografija
« Įrašytas: 2014 Balandžio 23, 23:37:38  »
donatukass tavo avataras maiso i nuotraukas normalei isiziureti 8:8

Puslapiai: [1] 2 3 ... 7