1
Variklio skyrius / Re: Audi a4 b7 2.0l trūkus dirželiui
« Įrašytas: 2020 Vasario 29, 17:17:11 »
Bet įtempėjas vietoje stovi...
Numetus genero diržą auto juk turėtų važiuoti? Aiškus nekraus bei stiprintuvo vairo nebus
Numetus genero diržą auto juk turėtų važiuoti? Aiškus nekraus bei stiprintuvo vairo nebus
![laughing out loud :-]](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/f10.gif)
