1
Benzinu ir dujomis varomi varikliai / Re: b3 salta nesikuria
« Įrašytas: 2011 Vasario 17, 10:37:16 »
paprastas ipurskimas (mechaninis) tai gal ir k-jetronic vadinasi.
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
gal saltos eigos purkstukas gryba pjauna?
gal saltos eigos purkstukas gryba pjauna?