Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Nerijus.V

Puslapiai: [1]
1
Sveiki,

Norėčiau paklausti kokia kaina pakaitinimo žvakių ir posūkio svirtelės su autopilotu? Audi A2 TDI 1,4
2001 kėbulo numeris WAUZZZ8ZZ1N034152

ačiū.

2
Sveiki,
kiek kainuoja priekinio rato guolis? Audi A2 TDI 1,4 2001m. kebulo numeris WAUZZZ8ZZ1N034152.

aciu

3
kiek supratau tai tam varikliui negalima pilt 10w, jau issiaiskinau, kad galima pilti 507 00 arba 505 01 markiu alyva. aciu uz atsakymus

4
perskaiciau daug temu. kazkur komentuoja kad toks gali but per skystas seniem varikliam. ka manai?

Manau, kad perdaug skaitai :)

zinociau tai neskaityciau kai nzn tai va ir prisiskaitau visko...

5
perskaiciau daug temu. kazkur komentuoja kad toks gali but per skystas seniem varikliam. ka manai?

6
Pilk 5W30 pilna sintetika ir viskas jei kazkokios abejones ;)

sakai tiks? kaip suzinot gamintojo nurodymus?

7
Sveiki visi,

Turiu audi A2 1.4TDI (55kw) perskaičiau visą http://www.a2oc.net/ (audi a2 owners club) tai niekaip nesupratau kokius tepalus pirkt. vienur rašo, kad galima tik 507 00 pilt kitur kad tik 505 01 arba kažkurį iš abiejų. O dar kitur kad 506 00. Vartotojo instrukcija pas mane prancūzų kalbos (nemoku sios kalbos), visa praverčiau nieko neradau. buvo serviso knygutėje, matyti, kokius pila, bet ją pamečiau. Būčiau labai dėkingas žmogui, kuris pasakytu kokius tepalus naudoti ištiesų ačiū.

P.S. jei kas nors turi rusų ar anglų kalbos vartotojo instrukcija galbūt būtų labai malonus ir leistų atsišviesti. Kiek teko internete ieškoti tai ji išimta. Yra tik quick instrukcija ir konstrukcijos kažkokia knyga.

8
Sveiki,

norečiau paklausti kokia kaina priekines pakabos stabilizatoriaus kaires puses traukes. Audi A2 1.4TDI 2001m. kebulo numeris WAUZZZ8ZZ1N034152

aciu

P.S. del tepalu. parasyta kad kaina didmeninė ar ji tokia pati ir perkant mazus kiekius?

Puslapiai: [1]