Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Sol

Puslapiai: [1]
1
B6 / Re: Audi A4 B6 pirkimas.
« Įrašytas: 2011 Sausio 25, 22:22:05  »
Aš parašiau tik apie variklius, kurie jau buvo paminėti, dėl kurių kilo diskusija. Audi A4 B6 buvo komplektuojama ir su kitokiais 1.8T varikliais, ne tik AVJ, AMB ar BFB, taip pat Jūsų paminėtais APP, ARY, BEX ir kitais.

Ateityje žinosiu, kad kalbu "visa kita, tai perrasytas tekstas ir internetiniu straipsniu" stiliumi. Šiaip, su žurnalistika nieko bendro neturiu, bet malonu žinoti, kad internetinius straipsnius kuriu to daryti net nesistengdamas.

2
B6 / Re: Audi A4 B6 pirkimas.
« Įrašytas: 2011 Sausio 16, 17:44:26  »
Su varikliais gan paprasta, Europoje 1.8T varikliai pagrinde būna du: nuo 2000  iki 2002 110kW AVJ, o nuo 2002 120kW BFB. Amerikoje, AVJ modelio nebuvo, buvo 125 kW AMB iki 2004 metų, vėliau, kaip ir į Europinius modelius, dėtas 120kW BFB.

Greičių dėžes, čia pastebėjau, kad kai kas painioja. Jos buvo trijų visiškai skirtingų tipų. Mechaninė, Tiptronic - kuri yra klasikinė automatinė greičių dėžė, kuri buvo dedama į Quattro ir turbūt FWD (tiksliai nežinau) modelius, ji buvo gaminama ZF. Multitronic (01J) - tai nuolat kintančio perdavimo skaičiaus (CVT) tipo greičių dėžė, jos veikimo principas yra paremtas grandinės judėjimu tarp kūgių, kurių tarpusavio atstumas kinta. Tai nėra automatinė  greičių dėžė, Audi ją įvardina kaip bepakopę greičių dėžę. Ši greičių dėžė buvo dedama į FWD modelius, jos pagrindinis privalumas - efektyvus variklio išnaudojimas, geresnės kuro sąnaudų charakteristikos, nei mechaninę greičių dėžę turinčių modelių, optimalus variklio galios išnaudojimas, komfortas - nes iš esmės yra vienas ilgas bėgis, automobilis greitėja nuolat ir tolygiai. Minusai Multitronic yra tokie - dėžė yra labai jautri, ji nelaiko didelių sukimo momentų. Pirmieji jos modeliai buvo labai nepatikimi, jos labai dažnai gesdavo nuvažiavus apie 120000 km, ypatingai nepatikimas buvo Multitronic ir turbodyzelinio variklio derinys. 2004 metais Audi padarė kelis rimtesnius pakeitimus bet nieko reikšmingo. Nuo 2005 metų rugpjūčio pradėtos dėti patobulintos dėžės, pagrindinis dalyk kuris pasikeitė, tai elektroninė sankaba, kuri dažniausiai gesdavo. Vietoj 6 sankabos frikcinių plokštelių atsirado 7. Bet Multitronic  vis vien netapo patikima greičių dėže, dažna gedimo priežastis yra valdymo blokas, kuris yra pačios dėžės viduje, grandinės trūkimas ar kūgių išsidėvėjimas. Nors aš pats žinau egzempliorių 2003 metų, kuris nuvažiavo virš 300000 km. Teisingai eksploatuojant Multitronic ir jo "neminant" manau galima ir neturėti problemų.

Taigi patarimas perkant: Įdėmiau apžiūrėti modelius su Multitronic greičių dėže.

Ten kaip kolega rašė, kad Multitronic kažkas sugenda ir reikia remontuoti už 3000-4000 lt. Na retokai kas apsiima ten ją remontuoti, paprastai ją keičia, dabar naudota Multitronic greičių dėžė kainuoja apie 3000 litų. Žinant kad jos visos netobulos, tai nemanau, kad tai protinga. Vietoj Multitronic greičių dėžės nesunkiai galima įdėti mechaninę greičių dėžę, tereik sankabos komplekto, pusašių, pedalų, perjungimo svirties. Toks pakeitimas kainuoja apie 3000 litų. Taigi Mutitronic gedimas dar nėra tragedija.



Puslapiai: [1]